Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Klocki


Gość kojocik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zapytać forumowiczów jakiego rozmiaru klocki muszę kupić do mojej serenki bo ponoć jest kilka rozmiarów i teraz nie wiem jakie. Nie mam możliwości sprawdzić jakie mam teraz ( brak garażu ) wszystko pod blokiem. No i jeżeli ktoś wie jaki rozmiar to jakiej firmy, heh oczywiście nie drogie. Na forum nie znalazłem nic na ten temat. serenka 2.0 benzyna 94r. 6-osobowa.

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej isc do sklepu podac dane dotyczace auta i znajda klocki. Jak nie beda pasowaly to zawsze mozna wymienic w sklepie za okazanie paragonu. Mysle ze to bedzie najlepsze wyjscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko przez neta można dostać taniej lepszej marki, a jak byłem na zmianie opon to gość szukał u siebie w programie jakimś tam i nie potrafił określić jakie dokładnie mają być stąd to pytanie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że tam był jeden rodzaj klocków ham, przy systemie hamulcowym TRW/Lucas, ja bym Ci polecał firmę ATE, stestowałem już ją na wielu autach i zawsze było ok. do serenki wygląda to tak - klocki hamulcowe, chyba najlepszy stosunek cena/jakość. i rzeczywiście zrób tak jak koledzy radzą, zadzwoń do pierwszego lepszego motoryzacyjnego podaj dane autka i coś powinni dobrać, żadna filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w IC http://sklep.interca...=4307&wit=SKLEP przeglądam, to faktycznie są 2 wymiary klocków: 13 i 14,5 cm, różnią się również grubością. Jak się przyjżysz, to dość znacznie różnią się też kształtem. Jeśli chcesz kupować wysyłkowo, to lepiej zdejmij koło, i tam pozaglądaj, bo jak zaczeniesz potem reklamować to Ci może wyjść więcej kombinacji i drożej niż jakbyś w sklepie kupił. Jakbym musiał zagrać w totolotka, to wziąłbym te na 14,5 - bo te są znacznie bardziej popularne (są na stanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co do klocków jeszcze nie podjąłem decyzji bo postanowiłem sprzedać serenkę i dlatego nie wymieniam ale jak na złość przed sprzedaniem wyskoczył kolejny problem ale dodam nowy wątek żeby nie robić bałaganu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...