Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skrzynia biegów nissana almera 1.5 i 1.8 - czym się różnią


gikerone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym się dowiedzieć może ktoś wie czy pasuje skrzynia od n16 1.8 do n16 silnika 1.5. pytam bo może są kompatybilne. A może tańsza jest od 1.5d i też pasuje. Prosił bym o pomoc z góry dziękuje. Skrzynie RS5F50A, mają hydrauliczny wysprzęglik, zaś RS5F30A i RS5F70A posiadają sterowanie sprzęgłem przez linkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pasują ale jeśli szukasz skrzyni mam z almera tino 1.8 kompletną za 200zł (wysprzęglana hydraulicznie) jeśli cie interesuje zadzwoń 667779477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym się dowiedzieć może ktoś wie czy pasuje skrzynia od n16 1.8 do n16 silnika 1.5. pytam bo może są kompatybilne. A może tańsza jest od 1.5d i też pasuje. Prosił bym o pomoc z góry dziękuje. Skrzynie RS5F50A, mają hydrauliczny wysprzęglik, zaś RS5F30A i RS5F70A posiadają sterowanie sprzęgłem przez linkę

 

Przerabiałem temat i niestety nie pasują.

 

Pozdrawiam,

Alan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy skrzynia od 1.5 i 1.8 almery tino pasuje do zwykłej almery. Czy są one takie same ??. jeśli ktoś jest pewien w 100% proszę o diagnozę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...