Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Czujnik otwarcia drzwi


Qadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś, czy prócz ASO idzie gdzieś dostać czujnik otwarcia drzwi do N15? Chodzi o ten "guzik", który naciskają drzwi w momencie zamknięcia, odpowiedzialny jest też za włączenie światełka kabinowego? Interesuje mnie tylko nowy, używany prędzej czy później padnie.

 

I może ktoś jeszcze potwierdzić, czy ten czujnik jest taki sam w wersji 3D i 5D? Sedan / hatchback, czy to bez różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj Ci się uda http://allegro.pl/sklep/10340644_nissan-czesci?shop_id=10340644&category=&view=gtext&p=0&string=&description=0&shop=0&buy=0&personal_rec=0&order=d&change_view=1 , najlepiej to wymontować i zobaczyć czy nie będzie pasował od jakiegoś koreańczyka, np. Daewoo - ważna jest długość bolca, no i czy drzwi kierowcy?-bo tam są dwa styki a winnych drzwiach po jednym. Tak jest bynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony pasażera. Kiedyś miałem problem z tym czujnikiem, kupiłem za dychę drugi, używany, papierem ściernym go ładnie wyszlifowałem, zamontowałem i było dobrze. Przez niecały rok. Wczoraj jadąc w nocy zaczęła mi się dyskoteka w kabinie, na zegarach kilka razy na sekundę zapalała się kontrolka, że drzwi otworzone, światło w kabinie również tak samo migało. Szybko się połapałem, że to czujnik od strony pasażera, na poboczu stanąłem, odkręciłem go i wypiąłem kostkę, żeby był cały czas wyłączony.

 

Napisałem maila do ASO Nissana, bo takie pierdoły często są w niskich cenach, jak mi odpiszą, że około 25zł jeden to się skuszę na dwa nowe.

 

A u tego pana Auto Części Zerd to się już kilka razy zaopatrywałem w używane pierdoły do N15, m.in. regulowane odboje maski, bo nikt inny tego nie posiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedź z ASO Nissana, koszt nowego czujnika (nr katalogowy 2536010V00) to 110zł za sztukę :D

 

Jednak zostaję przy używanych, za 20zł udało mi się dostać 2 używki, ładnie je wyszlifuję i nasmaruję, może ze 2 lata wytrzymają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...