Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-trail . . . Suwałki . . . szukam fachowca


Gość jacekSuw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacekSuw

Witam wszystkich forumowiczów.

Od niedawna jestem "prawie" szczęśliwym posiadaczem X-traila (2,2 - 136 - 2004r) - niestety nadeszły mrozy i samochód stoi (dlatego prawie i dlatego tylko posiadaczem :-)).

Kupiłem go przed zimą i gościu zapewniał, że samochód jest przygotowany do zimy . . .

Nie było problemów do temp. -15 ale niżej już kaput. Męczyłem go trochę gdy się dławił aż zaśweciła mi się lampka błędu silnika to i dałem mu spokój. Mądry polak po szkodzie . . .

Chciałbym zrobić mu pakiet startowy zdiagnozować układ wtryskowy (pompa). W niskich temperaturach wyszły wszystkie bolączki , o których piszą koledzy ( trudno pali, falowanie obrotów na wolnych, spadek mocy, )

Proszę o jakieś namiary na kogoś fachowego i rzetelnego . . . z tego co widzę najbliżej Białystok ale może jednak ktoś bliżej się znajdzie . . .

Może jest jakiś użytkownik nissana w Suwałkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej może poczekaj z tymi fachowcami na cieplejszy okres. Teraz to prawie każdy ma niedomagania z odpaleniem, obrotami, mocą, a mechanior Cię "wydoi". No chyba że koszty dla Ciebie nie mają znaczenia - to już zupełnie inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miałem kilka problemów z X-trailem. Jeśli chcesz dam, namiary na mojego mechanika z Białegostoku. Moje GG 1261063

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...