Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Miekki Pedal sprzegla

embert32

Recommended Posts

Witam mam nissana primere p112,0 16v benzyna +gaz mam problem z pedalem sprzegla podczas jazdy przy zmianie biegów weszlo jak w maslo biegi sa normalnie wszystkie wchidza bez zarzotow.Nie wiem co moglo byc przyczyna tego zajscia wczesnie bylo wszystko normalnie nic sie nie dzialo moze mi pomozecie co jest przyczyna tego zajscia i co powinnienem sprawdzic i co ewentualnie jest do wymiany albo do roboty. A mam pytanie czy w moim aucie jest linka czy czy chydrauliczne sprzeglo.Jeszcze raz prosze was o rade co moglo byc przyczyna . Pozdrawiam

sprawdz przewody hydrauliczne sprzęgła oraz stan płynu w zbiorniczku. podejzewam że padł docisk sprzęgła. Sprawdz i napisz jak jest

Jak przed liftem (czyli P11) to sprzęgło jest na linkę.

• 3 weeks later...

Witam sprawdzilem wszystkie plyny jak pisaliscie i faktycznie poszedl docisk i tarcz, a faktycznie jest na linke sprzeglo. Dzieki sliczne za podpowiedz Pozdrawiam Roberz z Białej Podlaskiej

Witam pisalem ze mam problem ze sprzeglem okazalo sie ze jest to pekniety docisk wlasnie jestem po wymianie calkowity koszt naprawy wyniusl mnie 850zl w tym bylo kompletne sprzeglo dwa uszczelniacze i robocizna dzieki za pomoc Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...