Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Miekki Pedal sprzegla


Gość embert32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość embert32

Witam mam nissana primere p112,0 16v benzyna +gaz mam problem z pedalem sprzegla podczas jazdy przy zmianie biegów weszlo jak w maslo biegi sa normalnie wszystkie wchidza bez zarzotow.Nie wiem co moglo byc przyczyna tego zajscia wczesnie bylo wszystko normalnie nic sie nie dzialo moze mi pomozecie co jest przyczyna tego zajscia i co powinnienem sprawdzic i co ewentualnie jest do wymiany albo do roboty. A mam pytanie czy w moim aucie jest linka czy czy chydrauliczne sprzeglo.Jeszcze raz prosze was o rade co moglo byc przyczyna . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przewody hydrauliczne sprzęgła oraz stan płynu w zbiorniczku. podejzewam że padł docisk sprzęgła. Sprawdz i napisz jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość embert32

Witam sprawdzilem wszystkie plyny jak pisaliscie i faktycznie poszedl docisk i tarcz, a faktycznie jest na linke sprzeglo. Dzieki sliczne za podpowiedz Pozdrawiam Roberz z Białej Podlaskiej

 

Witam pisalem ze mam problem ze sprzeglem okazalo sie ze jest to pekniety docisk wlasnie jestem po wymianie calkowity koszt naprawy wyniusl mnie 850zl w tym bylo kompletne sprzeglo dwa uszczelniacze i robocizna dzieki za pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...