Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Serwis nissan primera p12

magik22
 Share

Recommended Posts

Witam, mógł by ktoś przedstawić w jaki sposób z poziomu konsoli wykasować serwis w nissanie ?? kiedyś to robiłem lecz nigdzie nie mogę znaleźć informacji w jaki sposób to powtórzyć. W góry dziękuję !!

To za wiele się nie dowiedziałeś. Wyłącz radio . Jednym palcem trzymaj przycisk ,,INFO'' , drugim kręć pokrętłem radia i wejdziesz w menu serwisowe i dalej wg napisów wejdziesz w SERWIS i skasujesz kilometry do następnego serwisu.Powodzenia

a ja uważam, ze kolega dostał porządną dawke wiedzy

Są pewne rzeczy opisane na forum i wystarczy podac link do tematu.

• 3 weeks later...

Pompa wspomagania - Nissan Primera P12 2.2 DI / japończyk z XII'2002 /. Koledzy uważajcie na hałas który z czasem zacznie dochodzić z pompy wspomagania układu kierowniczego. Kiedy to nastąpi ? U mnie ostatnio, tj. luty 2012. Z tego co usłyszałem - jest to normalne po jakimś tam czasie użytkowania - należy NATYCHMIAST !!! przepłukać układ pompy i wymienić płyn układu wspomagania / syntetic Dextron III /. Po tej wymianie pompa powraca do normalnej, cichej pracy i wszystko jest OK. Poza tym, że układ zawieszenia przedniego jest troszeczkę za miękki jak na nasze polskie drogi - japońska wersja Primery P12 jest bardzo dobra. Przejechałem już 260 000 km, a wtryskiwacze i świece żarowe "made in Japan" są dożywotnie - pod warunkiem tankowania dobrego ON. Która marka ma dzisiaj takiego diesla ? Taki silnik 500 000 km zrobi bez najmniejszego problemu - warunek - stały i systematyczny serwis. Pozdrawiam, Mirek Trójmiasto.

Edited by Mirek Daly

• 2 years later...
Guest użytkownik 18

Witam czy orientuje się może ktoś jak wyciągnąć oryginalne radio z nissana p12 , prosiłbym o jakiś schemat w jaki sposób miałbym ściągać plastiki oraz gdzię mogą występować ewentualne zatrzaski bądz śruby . Z góry dziękuje 

Witam czy orientuje się może ktoś jak wyciągnąć oryginalne radio z nissana p12 , prosiłbym o jakiś schemat w jaki sposób miałbym ściągać plastiki oraz gdzię mogą występować ewentualne zatrzaski bądz śruby . Z góry dziękuje 

bardzo proszę zapoznaj się z tematem. http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/73165-p12-co-to-za-audio/?hl=xcarlink

Czasem warto wyszukać ....

• 1 month later...

Jaki śmietnik. Od kasowania inspekcji, przez pompę po mapy.

Niech to ktoś posprząta. Włączając w to wywalenie do kosza także mój wpis.

Bez sensu takie tematy...

• 5 months later...

Wszystko proste z tym resetowaniem, ale jak to zrobić skoro nie mogę wyłączyć audio. Może ktoś wie jak to wyleczyć bez wizy w servisie

Co znaczy "nie mogę wyłączyć audio"? Nie działa Ci przycisk OFF na panelu środkowym?