Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serwis nissan primera p12


magik22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mógł by ktoś przedstawić w jaki sposób z poziomu konsoli wykasować serwis w nissanie ?? kiedyś to robiłem lecz nigdzie nie mogę znaleźć informacji w jaki sposób to powtórzyć. W góry dziękuję !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za wiele się nie dowiedziałeś. Wyłącz radio . Jednym palcem trzymaj przycisk ,,INFO'' , drugim kręć pokrętłem radia i wejdziesz w menu serwisowe i dalej wg napisów wejdziesz w SERWIS i skasujesz kilometry do następnego serwisu.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, ze kolega dostał porządną dawke wiedzy

 

Są pewne rzeczy opisane na forum i wystarczy podac link do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Mirek Daly

Pompa wspomagania - Nissan Primera P12 2.2 DI / japończyk z XII'2002 /. Koledzy uważajcie na hałas który z czasem zacznie dochodzić z pompy wspomagania układu kierowniczego. Kiedy to nastąpi ? U mnie ostatnio, tj. luty 2012. Z tego co usłyszałem - jest to normalne po jakimś tam czasie użytkowania - należy NATYCHMIAST !!! przepłukać układ pompy i wymienić płyn układu wspomagania / syntetic Dextron III /. Po tej wymianie pompa powraca do normalnej, cichej pracy i wszystko jest OK. Poza tym, że układ zawieszenia przedniego jest troszeczkę za miękki jak na nasze polskie drogi - japońska wersja Primery P12 jest bardzo dobra. Przejechałem już 260 000 km, a wtryskiwacze i świece żarowe "made in Japan" są dożywotnie - pod warunkiem tankowania dobrego ON. Która marka ma dzisiaj takiego diesla ? Taki silnik 500 000 km zrobi bez najmniejszego problemu - warunek - stały i systematyczny serwis. Pozdrawiam, Mirek Trójmiasto.

Edytowane przez Mirek Daly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość użytkownik 18

Witam czy orientuje się może ktoś jak wyciągnąć oryginalne radio z nissana p12 , prosiłbym o jakiś schemat w jaki sposób miałbym ściągać plastiki oraz gdzię mogą występować ewentualne zatrzaski bądz śruby . Z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy orientuje się może ktoś jak wyciągnąć oryginalne radio z nissana p12 , prosiłbym o jakiś schemat w jaki sposób miałbym ściągać plastiki oraz gdzię mogą występować ewentualne zatrzaski bądz śruby . Z góry dziękuje 

 

bardzo proszę zapoznaj się z tematem. http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/73165-p12-co-to-za-audio/?hl=xcarlink

Czasem warto wyszukać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jaki śmietnik. Od kasowania inspekcji, przez pompę po mapy.

Niech to ktoś posprząta. Włączając w to wywalenie do kosza także mój wpis.

Bez sensu takie tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co znaczy "nie mogę wyłączyć audio"? Nie działa Ci przycisk OFF na panelu środkowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...