Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Silniczek wycieraczek przednich


michal15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się spytać czy silniczek wycieraczek przednich do Primery P11 po liftingu (99-01) jest taki sam jak w wersji przed liftem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się zwarcie w tej przekładnii. Z tego co zauważyłem przepaliła się warstwa izolacyjna. Po odłączeniu tego wieczka z trzema stykami problem znika, tylko wycieraczki nie chodzą w trybie czasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki pasują, a nawet od P10 pasuje, także nie ma problemu. Może troche się różni wizualnie ale na śrubki pasuje, głowiczka do cięgła również. Funkcje wszystkie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Robi się zwarcie w tej przekładnii. Z tego co zauważyłem przepaliła się warstwa izolacyjna. Po odłączeniu tego wieczka z trzema stykami problem znika, tylko wycieraczki nie chodzą w trybie czasowym.

Jak rozbierałeś to rozbierz go jeszcze raz. Sprawdź styki, bo jest tam styk z ujemnym potencjałem, służy on do hamowania silniczka, i jesli on będzie źle wyregulowany, to będzie zwierał podczas "dojeżdżania" wycieraczek do punktu spoczynkowego. I na to zwróć uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wycieraczkami przedniej szyby w p11 przed liftem, ktory polega na tym ze na pierwszym biegu zatrzymuje sie przy krancu szyby i nie chce wrocic do normalnej "zamknietej" pozycji. Na szybszych biegach nie ma najmniejszego problemu. Myslicie ze to moze byc kwestia zle wyregulowanego styku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to kwestia wymiany silniczka, ale mogą byc również styki, używany silniczek 40zł, także nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj nasmarować sworznie tam gdzie przykręca się cięgło wycieraczek może się zaciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wycieraczkami przedniej szyby w p11 przed liftem, ktory polega na tym ze na pierwszym biegu zatrzymuje sie przy krancu szyby i nie chce wrocic do normalnej "zamknietej" pozycji. Na szybszych biegach nie ma najmniejszego problemu. Myslicie ze to moze byc kwestia zle wyregulowanego styku ?

Trzeba rozebrać silniczek i podgiąć styki i wszystko będzie ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...