Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie odpala po rozładowaniu akumulatora


Gość Ciechaneq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciechaneq

Witam , z góry przepraszam jeśli temat już sie kiedyś powtórzył ale jakoś nie znalazłem... otóż rzecz ma się tak że na obecnych mrozach autko (nissan almera n16 2003r) nie odpaliło...coż...zima i takie tam ale podjechał brat ze świeżym akumulatorem i kablami i nic. najpier kabelki a potem nawet przełożyliśmy akumulator i też nic, rozrusznik się kręci ale nie zapala. Słychać pompkę ale kręci jakoś "na sucho". Czy to możliwe że przy rozładowaniu akumulatora wdał się jakiś błąd w komputerze i trzeba go usunąć i dopiero auto odpali czy ewentualnie można taki błąd usunąć samodzielnie? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem podobnie. Okazało się, że zalałem świece benzyną. Wystarczyło wykręcić i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu wymieniać świece jak można je wypalić. możliwe że, po rozładowaniu złapał jakiś zawias na kompie nie orientuje się ile kosztuje interfejs do tego nissanka ale warto zainwestować, ja osobiście

kupiłem takie cacko tylko, że do BMW przydatna rzecz wchodzisz na laptopa w książce serwisowej sprawdzasz kody błędów i masz wszystko na talerzu. a co do pompki jeździłeś na rezerwie ? jak tak to mogła się zapowietrzyć zawiesić warto sprawdzić. co do ręcznego usuwania błędów to nie jestem obcykany niektórzy mówią, że można jakieś kable ze sobą zwierać i kasuje ale nie polecam bo może się skończyć tragicznie. Kiedyś w espero praktykowałem i skończyło się tym, że przestał mi imo czytać kluczyk. Powodzenia i sprawdź tą pompkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...