Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana klamek wewnętrznych


robson3231
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam u was moze wymienialiscie klamki bo ja juz z przodu ale te z tylu tez lepsze nie sa pewnie tez bede musial je wymienic na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u was moze wymienialiscie klamki bo ja juz z przodu ale te z tylu tez lepsze nie sa pewnie tez bede musial je wymienic na gwarancji.

 

Temat przerabiany.Wymieniono na gwarancji ( pseudo chrom ).Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przerabiany.Wymieniono na gwarancji ( pseudo chrom ).Pozdro.

Ja wymieniałem z tyłu nie ze wzlgędu na łuszczenie lakieru a z powodu pęknięcia-sprawka synka.

Nie mogę powiedzieć złego zdania na temat klamek wewnętrznych ponieważ użytkuje pojazd czwarty rok i lakier z nich nie schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, drzwi przednie od strony kierowcy. Jeszcze nie zgłaszałem ale wymienię na gwarancji

Właśnie zauważyłem, że z klamki na drzwiach pasażera z przodu schodzi chrom. Niestety nie ma już gwarancji, a na allegro prawych klamek brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mi też zmienili klamkę od kierowcy - na gwarancji. Chyba tapicerka jest nie w 100% dokładnie założona, bo jak otwieram, to mi klamka haczy o ramkę wokoło. Należy troszkę przesunąć tapicerkę w kierunku tyłu auta. Co ciekawe że szyba pasażera przestała się opuszczać od niedawna ? Nie działa przycisk w drzwiach kierowcy. Podnoszenie jest OK. Przypadek ? To te same drzwi co wymieniona klamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mi też zmienili klamkę od kierowcy - na gwarancji. Chyba tapicerka jest nie w 100% dokładnie założona, bo jak otwieram, to mi klamka haczy o ramkę wokoło. Należy troszkę przesunąć tapicerkę w kierunku tyłu auta. Co ciekawe że szyba pasażera przestała się opuszczać od niedawna ? Nie działa przycisk w drzwiach kierowcy. Podnoszenie jest OK. Przypadek ? To te same drzwi co wymieniona klamka.

 

Heh miałem to samo. W drzwiach kierowcy szybę tylną prawą zamykało ale nie opuszczało zanim podjechałem do ASO naprawiło się samo. Guzik w tylnych prawych drzwiach działał w obie strony. Może jakiś syf się tam dostał. Pyknij sprężonym powietrzem w guziki jak nie masz gwarancji i powinno zatrybić.

 

Co do klamek, u mnie została wymieniona przednia pasażera i tylna prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam. Podbijam temat.

Qashqai już po gwarancji. Myślę kupić klamki wewnętrzne samemu i samemu je wymienić. To chyba nie jest wielki wyczyn ale niewiem jak się za to zabrać. Może ktoś już wymieniał i dysponuje wiedzą, instrukcją/manualem... Nie chcę "po omacku" wymieniać bo coś można jeszcze urwać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ode mnie 6ka z plusem za taki obrazkowy tutorial , jeśli masz siłę moc potęgę podklej go tu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/101576-instrukcje-poradniki-i-inne-wynalazki/

z pod tytułem Wymiana klamki , demontaż bocznej tapicerki drzwi przednich zawsze będzie można szybko odnaleźć bez przekopywania całego tematu i czytania wielu postów ?

Co Ty na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje. Przyda się. Czy orientujecie się czy te zamienniki na allegro jakoś bardzo wyglądem i jakością różnią się od oryginału? są od 35 zł (+wysyłka) a to dość mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje. Przyda się. Czy orientujecie się czy te zamienniki na allegro jakoś bardzo wyglądem i jakością różnią się od oryginału? są od 35 zł (+wysyłka) a to dość mało

Kupowałem te najtańsze 2 sztuki wykonanie jak dla mnie za tą cenę nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie pomocne:

fe91f4616ca70c60med.jpg

 

54e29f64a38d52e4med.jpg

 

001366c7ac0c6690med.jpg

JACKO29 skad masz takie cuda? Masz cala serwisowke do QQ J10? :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam??? PW

A serwisówki nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę ma :) i skanuje po stronie jak kiedyś studenci kserowali :) , taka kniga u mnie w sklepie format A4 - 20€ , widziałem w zeszłym roku w Halfords -Limerick 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...