Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana klamek wewnętrznych

robson3231
 Share

Recommended Posts

Witam u was moze wymienialiscie klamki bo ja juz z przodu ale te z tylu tez lepsze nie sa pewnie tez bede musial je wymienic na gwarancji.

Ja w zeszłym tygodniu u siebie zauważyłem, że schodzi "chrom". Na razie tylko na klamce kierowcy.

Witam u was moze wymienialiscie klamki bo ja juz z przodu ale te z tylu tez lepsze nie sa pewnie tez bede musial je wymienic na gwarancji.

Temat przerabiany.Wymieniono na gwarancji ( pseudo chrom ).Pozdro.

Temat przerabiany.Wymieniono na gwarancji ( pseudo chrom ).Pozdro.

Ja wymieniałem z tyłu nie ze wzlgędu na łuszczenie lakieru a z powodu pęknięcia-sprawka synka.

Nie mogę powiedzieć złego zdania na temat klamek wewnętrznych ponieważ użytkuje pojazd czwarty rok i lakier z nich nie schodzi.

Mam to samo, drzwi przednie od strony kierowcy. Jeszcze nie zgłaszałem ale wymienię na gwarancji

Mam to samo, drzwi przednie od strony kierowcy. Jeszcze nie zgłaszałem ale wymienię na gwarancji

Właśnie zauważyłem, że z klamki na drzwiach pasażera z przodu schodzi chrom. Niestety nie ma już gwarancji, a na allegro prawych klamek brak :(

• 2 months later...

Wymiana na gwarancji bez problemu

Mi też zmienili klamkę od kierowcy - na gwarancji. Chyba tapicerka jest nie w 100% dokładnie założona, bo jak otwieram, to mi klamka haczy o ramkę wokoło. Należy troszkę przesunąć tapicerkę w kierunku tyłu auta. Co ciekawe że szyba pasażera przestała się opuszczać od niedawna ? Nie działa przycisk w drzwiach kierowcy. Podnoszenie jest OK. Przypadek ? To te same drzwi co wymieniona klamka.

• 4 months later...

Mi też zmienili klamkę od kierowcy - na gwarancji. Chyba tapicerka jest nie w 100% dokładnie założona, bo jak otwieram, to mi klamka haczy o ramkę wokoło. Należy troszkę przesunąć tapicerkę w kierunku tyłu auta. Co ciekawe że szyba pasażera przestała się opuszczać od niedawna ? Nie działa przycisk w drzwiach kierowcy. Podnoszenie jest OK. Przypadek ? To te same drzwi co wymieniona klamka.

Heh miałem to samo. W drzwiach kierowcy szybę tylną prawą zamykało ale nie opuszczało zanim podjechałem do ASO naprawiło się samo. Guzik w tylnych prawych drzwiach działał w obie strony. Może jakiś syf się tam dostał. Pyknij sprężonym powietrzem w guziki jak nie masz gwarancji i powinno zatrybić.

Co do klamek, u mnie została wymieniona przednia pasażera i tylna prawa.

• 4 months later...

Na ostatnim przeglądzie gwarancyjnym wymieniono mi klamke wewnętrzną po str pasażera. ( pekniety lakier )

• 1 year later...

Witam. Podbijam temat.

Qashqai już po gwarancji. Myślę kupić klamki wewnętrzne samemu i samemu je wymienić. To chyba nie jest wielki wyczyn ale niewiem jak się za to zabrać. Może ktoś już wymieniał i dysponuje wiedzą, instrukcją/manualem... Nie chcę "po omacku" wymieniać bo coś można jeszcze urwać.....

• 1 year later...

też mam problem z klamką - schodzi chrom. Na allegro są od około 40 zł, tylko pytanie jak ją zdemontować ?

Może to będzie pomocne:

fe91f4616ca70c60med.jpg

54e29f64a38d52e4med.jpg

001366c7ac0c6690med.jpg

• Upvote 2

Ode mnie 6ka z plusem za taki obrazkowy tutorial , jeśli masz siłę moc potęgę podklej go tu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/101576-instrukcje-poradniki-i-inne-wynalazki/

z pod tytułem Wymiana klamki , demontaż bocznej tapicerki drzwi przednich zawsze będzie można szybko odnaleźć bez przekopywania całego tematu i czytania wielu postów ?

Co Ty na to ? 

bardzo dziękuje. Przyda się. Czy orientujecie się czy te zamienniki na allegro jakoś bardzo wyglądem i jakością różnią się od oryginału? są od 35 zł (+wysyłka) a to dość mało

bardzo dziękuje. Przyda się. Czy orientujecie się czy te zamienniki na allegro jakoś bardzo wyglądem i jakością różnią się od oryginału? są od 35 zł (+wysyłka) a to dość mało

Kupowałem te najtańsze 2 sztuki wykonanie jak dla mnie za tą cenę nie ma się do czego przyczepić.

Może to będzie pomocne:

fe91f4616ca70c60med.jpg

54e29f64a38d52e4med.jpg

001366c7ac0c6690med.jpg

JACKO29 skad masz takie cuda? Masz cala serwisowke do QQ J10? :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Skąd mam??? PW

A serwisówki nie mam.

Książkę ma :) i skanuje po stronie jak kiedyś studenci kserowali :) , taka kniga u mnie w sklepie format A4 - 20€ , widziałem w zeszłym roku w Halfords -Limerick 

• 2 months later...