Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gaśnie na biegu jałowym


Gość Komaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z gazem sekwencyjnym "STELLA" (www.elpigaz.com) IV Generacji w Nissanie Primerze P11 (98r). Mianowicie na LPG spadają obroty gdy dojeżdżam na przykład do świateł i chce wrzucić bieg jałowy, co ciekawe nie dzieje się tak zawsze. Raz potrafi jechać normalnie a znowu innym razem gaśnie na każdych. Zauważyłem, że dzieje się tak gdy na dworze są minusowe temeperatury czy to ma związek z tym problemem szczerze mówiąc nie mam pojęcia ale jest to dziwny zbieg okoliczności że im zimniej tym częściej gaśnie (silnik jest rozgrzany do optymalnej temp.) Gazownik najpierw starał się wykalibrować gaz lecz to nic nie pomogło, pojechałem więc drugi raz. Wsiadł do samochodu razem ze mną podłączył laptopa do samochodu i wtedy nagle problem minął więc tym razem stwierdził że to byc może dlatego że silnik jest rozgrzany, wyczyścił mi wtryski gazu (były wymieniane 3 miesiące temu ale to inna historia) Powiedział też że jeśli problem wróci to być może jest to problem komputera, ale ten kosztuje 500 zł i musze być pewny że to to bo nie chce już wydawać pieniędzy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VALDEMAR w pionie, to jeszcze nie ma dramatu, jak jesteś pewien regeneracji listwy to może czas przyjrzeć się reduktorowi, ile masz przejechane na tym zestawie??, gdzie ten reduktor jest zamontowany?? bo wygląda jak by za lampą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...