Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki filtr fazy ciekłej, co to za zawór?


buladag

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za zawór więc nie wiem jaki FFC kupić, może ktoś wie?

Nie ma na nim napisu, tzn pewnie jest, ale od góry, a ułożony jest jak jest i nie widać.

20120213124348.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, ze jest to elektrozawór BRC, tu znów kłopot, bo widzę, że są dwa typy filtrów, chyba pozostaje mi wyjąć i zmierzyć wymiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drypa.pl/kategoria402_FILTRY_DO_LPG_-_Wklady_filtra_FFC.html tu podane sa dwa rodzaje, nowy i stary typ, a domyslam sie ze nie mozna ich stosowac wymiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/f29-filtr-fazy-cieklej-brc-zawor-et-98-et98-i2114424285.html - ja zawsze kupuje ten. I moim zdaniem masz stary typ bo tak wygląda elektrozawór ze zdjęcia. Ale dla pewności sprawdź i lepiej kupić filtr z oringami bo czasami lepiej je zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wymienie chyba tylko FFL, a jak sie calkiem ociepli to wymienie FFC. No chyba ze mnie wena najdzie i dzis wyjme ffc zeby zmierzyc. :)

 

Wyjąłem, zmierzyłem, porównałem zdjęcia, u mnie siedzi filtr "nowego typu" (oczywiście droższy ;) )

 

Sam filtr bardzo brudny nie jest, sporo było pyłu przyczepionego do magnesu który jest w środku.

Sama śruba była bardzo mocno dociagnięta, już myślałem, że jej nie odkręce, albo urwie się któres z mocowań, ale jakoś poszło, po złożeniu wszystko chyba szczelne, tak nosem badając. :P

 

Zamawiam i wymienię oba FFL i FFC jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...