Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dywaniki pasujące do P11


Bart-qlka2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Może ktoś polecić jakieś dobrze pasujące dywaniki gumowe do P11?

Najlepiej z wysokim rantem żeby się woda nie wylewała.

Oglądałem na Allegro i jest tam w zasadzie jeden typ dywaników do Primery.

Jeżeli chodzi o ścisłość to wcale nie są takie dedykowane.

To po prostu zbieranina modeli dywaników wybrana z palety producenta która ma niby idealnie pasować.

Może to ktoś potwierdzić?

Mam mieszane uczucia jak ktoś pisze że są te same dywany do P10 i P11.

Najlepiej byłoby Petex'a dostać ale do P11 jużnie robią.

Aktualnie mam jakieś czeskie ZPV. Zrobione dobrze ale mały za mały rant mają i średnio pasują.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi albo fotki Waszych dywaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupione niby pasujące do Primery, ale idealne dopasowane nie są, chociaż swoje zadanie spełniają dobrze - nic się nie wylewa, nie przesuwają się też za bardzo, można pod fotelem pasażera spokojnie umieścić gasnicę i gumory rant ją blokuje. Mogę sprawdzić co to, skąd to i wrzucić zdjęcia ale to chyba dopiero w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żeby miał gumy do Primery.

Nie ma wystawionych ale ogólnie ma takie w sprzedaży. Zadzwoń zapytaj, pewnie wystawi na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem do swojej primerki dywaniki w tesco za 30 zł gumowe-nie są dedykowane do primer ale pasują bardzo dobrze a to dlatego że producent przewidzła taką możliwość i można je było przyciąć nozykiem do odpowiednich rozmiarów-cięć nie widać, ranty są zachowane, wszystko pasuje.Niewidze sensu wydawac nie wiadomo ile na jakies dywaniki dedykowane dla primer skoro można kupić, wprawdzie nie orginalne, ale dobre dywaniki taniej i je sobie odpowiednio przyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te za 53 zeta są dobre Tak naprawdę to i tak po roku będziesz musiał wymienić dywan pod kierowcą bo wydrzesz w nim dziurę piętą. Dobrze jak mają pod spodem gumowe cycki zapobiegające przesuwaniu się na wykładzinie Najlepszym rozwiązaniem byłyby rzepy na całości tak jak w oryginalnych welurach. Na pewno dywany muszą być korytkowe jeśli nie chcesz kłaść pod nie szarych gazet lub tektury do zbierania wody. Te z tej aukcji za 53 zeta mają dodatkową płetwę na lewą nogę kierowcy. dzięki czemu nie drzesz i nie brudzisz wykładziny w okolicach pedału sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem właśnie takie dywaniki i jestem z nich zadowolony, nic się z nich nie wylewa, ani się nie przesuwają. Super pasują i cena też nie powala.

http://allegro.pl/ni...2120411395.html

 

A tyły dobrze pasują? Bo z tego co widziałem to większość sprzedaje z tyłami niesymetrycznymi a te są symetryczne.

Nawiasem mówiąc to te przody wg producenta dedykowane są do passat'a....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tyły dobrze pasują? Bo z tego co widziałem to większość sprzedaje z tyłami niesymetrycznymi a te są symetryczne.

Nawiasem mówiąc to te przody wg producenta dedykowane są do passat'a....

 

Moje pasują ekstra. Jak coś to mogę zrobić zdjęcia. Zawsze to lepiej zobaczyć u kogoś. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pasują ekstra. Jak coś to mogę zrobić zdjęcia. Zawsze to lepiej zobaczyć u kogoś. :whistle:

Jeżeli to nie problem to pstryknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...