Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

USUNIECIE ZAWORU EGR


domelboss

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy mozna usunac zawor egr i jak sie to robi w silniku 1.9 dci 120KM wiem ze mam problem z przyspieszaniem i jest to jeden z powodow ze chce to zrobic dziekuje bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba usuwać, wystarczy odlaczyc, tyle moge Ci podpowiedziec bo silnika nie znam.

Chyba ze sie zaciol otwarty hmmh...

Wtedy mozesz go wyciagnac i na patencie zamknac.

A bledy jakies lapiesz ?

Co z przyspieszeniem nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bledow nie mam ale mam problem z jazda na trasie mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ze na 3 trzecim biegu i wyzej mam problem z przyspieszeniem naciskam gaz obroty dochodza do 3 tys a utko mam wrazenie ze jest trzymane na gumie do spodni tak to mozna porownac ze po chwili przyspiesza na jgorze jest jak chce wyprzeddzic kogos wciskam gaz i auto dobiero po chwili przyspiesza ale zaznaczam ze tak sie dzieje na kazdym biegu i jeszcze jednijak trzymam gaz rowno na jakis obrotach np. 2500 to wskazuwka obrotomierza wrasta i spada tak jak auto przyspiesza niewiem moze to jakis filtry zawalone albo przeplywomierz albo zawor EGR kiedys o tym czytalem prosze o pomoc moze ktos mial taki problem bardzo mi to ciazy w czasie jazdy pozamiejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...