Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewód zasilania do rejestratora ruchu


Gość Kasjer

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kamerkę do rejestrowania jazdy. Taki gadżet, którego będę też uwżywał w innych miejscach. Chcę tą kamerkę zamontować zaraz przy szybie, w miejscu otworu nawieu na przednią szybę. Problemem jest przewód zasilający, który trzeba poprowadzić od gniazda zapalniczki do tej kamerki. Na zewnątrz nie wygląda to fajnie. Pomyślałem o poprowadzeniu przez schowek. Orientuje się ktoś, czy jest możliwość przeciągnięcia przewodu ze schowka pod szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej podczepić ten rejestrator koło lusterka od strony pasażera wtedy przewód da elegancko się pociągnąć górą potem przez słupek i pod boczkiem do zapalniczki

dodatkowo kamera "z góry lepiej widzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej podczepić ten rejestrator koło lusterka od strony pasażera wtedy przewód da elegancko się pociągnąć górą potem przez słupek i pod boczkiem do zapalniczki

dodatkowo kamera "z góry lepiej widzi"

Dzięki. O takiej drodze poprowadzenia przewodu nie pomyślałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ktoś się orientuje czy czujnik deszczu ma "stały +" albo "+ po stacyjce" ? Chcę to wykorzystać do podpięcia kamery przy lusterku. Ewentualnie będę szukał przy przycisku zasłony dachu lub oświetlenia górnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oświetleniu górnym jest + , ale wyłącza sie po jakims czasie gdy wyłączysz silnik
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...