Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik zderzeniowy przedni


Gość deevil

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz czy czasami nie ma z przodu przed chłodnicą a zarazem blisko zamka klapy. Np. coś takiego....

Niestety nie mogę przesłać zdjęcia - jakieś dziwne limity, a w tym miesiącu, to aż tyle fotek nie przesyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wczesniej napisal;znajduje sie miedzy chlodnica a grilem na tej samej czesci "karoseri" co sygnal dzwieku i zaraz pod nim .U mnie pod prawym "klaksonem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to jest termometr ludzi wprowadzasz w błąd. Sensor AIRBAG przednich poduszek miesci sie w tunelu srodkowym zaraz za lewarkiem zmiany biegów. wygląda tak , przykładowy link http://allegro.pl/nissan-primera-p12-sensor-airbag-czujnik-airbag-i2160161221.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dandii - to wprowadziliśmy obaj innych kolegów w błąd.

Faktycznie fotkę którą dałem wyżej, to jest czujnik temperatury - lecz gdy ja odłączałem u siebie, to żadnych zmian w temp. nie stwierdziłem. Dzisiaj mając trochę czasu, zagłębiłem się bardziej w temat i ustaliłem że po rozpięciu czujnika temperatury, to zmiany na wyświetlaczu będą za około 15 min - dlaczego aż tyle? tego nie wiem.

 

Kolega deevil, pytał o czujnik uderzeniowy przedni . Ty natomiast opisałeś sensor zespolony. To, że taki sensor który zbiera dane np. z czujników uderzeniowych, z napinaczy pasów itd. jest w tunelu to każdy wie. Prócz tego jest jeszcze sensor SRS AirBag , lecz chyba nie w tunelu.-robiłem te fotki ale nie pamiętam gdzie był ten drugi.

 

Natomiast czujnik uderzeniowy wygląda tak i jest mocowany dwiema śrubami, za zderzakiem na metalowej belce / lub na podłużnicy/ w zależności od modelu. Może występować jeden czujnik lub dwa.

 

Kolego dandii, jeszcze raz przepraszam za pomyłkę, ale teraz tutaj masz wszystko.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...