Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik zderzeniowy przedni

Guest deevil

Recommended Posts

Guest mirekg9

Zobacz czy czasami nie ma z przodu przed chłodnicą a zarazem blisko zamka klapy. Np. coś takiego....

Niestety nie mogę przesłać zdjęcia - jakieś dziwne limity, a w tym miesiącu, to aż tyle fotek nie przesyłałem.

Jak kolega wczesniej napisal;znajduje sie miedzy chlodnica a grilem na tej samej czesci "karoseri" co sygnal dzwieku i zaraz pod nim .U mnie pod prawym "klaksonem"

Guest mirekg9

dandii - to wprowadziliśmy obaj innych kolegów w błąd.

Faktycznie fotkę którą dałem wyżej, to jest czujnik temperatury - lecz gdy ja odłączałem u siebie, to żadnych zmian w temp. nie stwierdziłem. Dzisiaj mając trochę czasu, zagłębiłem się bardziej w temat i ustaliłem że po rozpięciu czujnika temperatury, to zmiany na wyświetlaczu będą za około 15 min - dlaczego aż tyle? tego nie wiem.

Kolega deevil, pytał o czujnik uderzeniowy przedni . Ty natomiast opisałeś sensor zespolony. To, że taki sensor który zbiera dane np. z czujników uderzeniowych, z napinaczy pasów itd. jest w tunelu to każdy wie. Prócz tego jest jeszcze sensor SRS AirBag , lecz chyba nie w tunelu.-robiłem te fotki ale nie pamiętam gdzie był ten drugi.

Natomiast czujnik uderzeniowy wygląda tak i jest mocowany dwiema śrubami, za zderzakiem na metalowej belce / lub na podłużnicy/ w zależności od modelu. Może występować jeden czujnik lub dwa.

Kolego dandii, jeszcze raz przepraszam za pomyłkę, ale teraz tutaj masz wszystko.

Pozdrowionka.

a jak sprawa sie ma w p11-stkach? ile i gdzie są czujniki zderzeniowe?

Guest mirekg9

Tutaj kłania Ci się servisówka. Inny model i powiedzmy że starszy rocznik, więc i książki łatwiej zdobyć - tak myślę /sam naprawiam/.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...