Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Atleon] 140.80 2006r. duzy problem z diagnostyką


Gość Lukasina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasina

Witam -mam problem dot. Atleona którego niedawno nabyłem -otóż nigdzie nie ma możliwości diagonstyki tego pojazdu.Jest to silnik 4.0l i nawet w Volvo Polska nie mają interfejscu-czy jest ktos w stanie mi pomóc?. W załączniku zdjecie kostki do diagnostyki.

post-53082-0-10154400-1329728172_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Lukasina

Byłem w volvo polska w nadarzynie i pierwszy raz widzieli takie wejście do diagnostyki i że oni robią głównie cabstary

 

ma ktoś z Was jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Prezestk

Witam, Panowie zakupiłem nissana atleona 2007 r 3.0 150km i co się okazuje, jest problem z diagnostyką mam diagnoskop TXT z texy i okazuje się że tym sprzętem się z atleonem chyba nie połączę, przynajmniej wybierając w diagnostyce pozycje atleon. Może ktoś się orientuje czy przypadkiem łącząc się przez Renault Maxity (silniki są takie same) połączymy się z centralką a nissanie, ja próbowałem kombinować, ale już mnie krew zalewa jak sobie pomyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

w płocku nic nie mają do diagnostyki. Mam tu znajomych na serwisie. 10Km od płocka jest człowiek który ma komputer do tego.Ile wam pali te auto ? Mój 4.0 z ładunkiem 4tony 17-19 i to chyba dużo za dużo jest.Czekam na waszą odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...