Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zew radio i sterowanie z kierownicy


Gość nonexx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

nosze sie z zakupem primery z rocznika 05/06

slyszalem, ze radio w p12 nie obsluguje mp3 i innych dobrodziejstw, dlatego bede chcial kupic dodatkowe radio i zamontowac gdzies na panelu (prawdopodobnie ukryje gdzies naped CD i w jego miejsce wrzuce nowe radio) - tylko wiem, ze wtedy nie dzialaja klawisze sterowania na kierownicy, zgadza sie?

 

a co z takim radiem:

http://www.ebay.ie/i...=item2c60b8d48f

chwala sie, ze obsluguje guziki na kierownicy - bedzie dzialac z primera?

 

czy da sie to takze bez problemu podpiac pod glosniki w primerze?

 

td714-8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kolego utrudniać sobie żywot jak można wykorzystać to co dają, proponuję kupić konwerter mp3 , wkłada to się pod zapalniczkę , ustawia częstotliwość, wpina się pendraiva z własną muzą i wszystko gra łącznie ze sterowaniem w kierownicy bez przerabiania czegokolwiek , muza na full i dziewuchy siusiają z wrażenia ( szukaj na allegro pod hasłem transmiter ).Na początek kup najtańszy dla wypróbowania - jak się spodoba kup lepszej klasy ( około 120zł ) Powodzenia

 

Cokolwiek wymontujesz z zestawu radia to inne fukcje nie będą działały, wszystko jest ze sobą połączone łącznie ze sterowaniem klimy

Edytowane przez voyager1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz... dzieki voyager, chociaz nie odpowiedziales na zadne z moich pytan...

 

po pierwsze nie chce nic wymontowywac, oryginalny naped cd chce ukryc i w jego miejsce wstawic inny, w razie potrzeby oryginalny wciaz jest i dziala

 

po drugie to wielkie pudlo z wyswietlaczem o ktore pytam ma inne ciekawe opcje poza graniem mp3, dlatego ponawiam pytania: czy daloby sie to polaczyc z guzikami w kierownicy i czy bez zbytniego problemu da sie pod to podpiac glosniki auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transmiter dziala ok ale jakosc dzwieku pozostawia wiele do zyczenia choc roznica jest z dzwiekiem z sciezki audio , mp3 tak i tak ma obnizoną jakość tak wiec kup sobie jakiegos passata i wstaw co chcesz , co do podlaczenia 2 radia da rade , glosniki rowniez przepniesz bez problemu , ja chcialem tez zrobic cos takiego lecz w punkcie specjalistycznym audio w Poznaniu powiedzieli ze pilot sterowania nie bedzie dzialal poniewaz trzebaby wrzucic jeszcze jakis sterownik do nissana a takich obecnie nikt nie robi wiec sterowanie z kierownicy raczej odpada , no i pomysl gdzie ukryjesz naped cd? :D szukaj primy jak juz sie uprzesz ale bez navi ktora ogolnie pozostawia wiele do zyczenia i bedziesz mial miejsce na radio :) szukaj takiego by komponowalo sie z kolorem konsoli :) pozdro

 

 

 

a jeszcze dodam ze to radio niby tam ma widze obsluge poszczegolnych modeli nissana zapytaj jakie i z jakich rocznikow i wszystko bedzie jasne byc moze ma w sobie odpowiednie sterowniki i bedzie grac pieknie i z kierownica :)o ile ma to w sobie tak jak przedstawiaja na rysunkach

Edytowane przez preston81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecę transmiter fm. Pierwszy był biedronkowy za 35 zl z rds'em ale szybko padł wyświetlacz a potem reszta. Teraz mam mantę z pamięcią wew. 4 Gb i obsługą pendrive. Jak dla mnie rewelacja. Słuchu nie mam absolutnego i wielkim melomanem nie jestem. A że standardowe audio w primerach jest ok, to czasami sobie głośniej połupię i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podepnę się pod temat. Mam pytanko, czy można łatwo dołożyć sterowanie radia z kierownicy? Na alledrogo jest dużo używanych pilotow w kierownicę oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tasma z wiązką pod kierownicę obsługująca takie sterowanie to "tylko" kwestia wgrania w kompa dodatkowej obsługi ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...