Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z Primera p-12 po mrozach


Gość uiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem autko zmarzlo w dni kiedy byl mroz i nie zapalilo wcislem je do garazu i ogrzalem zapalilo i tak bylo ok w garazu palil wyjechalem po mrozach i zostawilem go na dworze i znow nie odpala zaciagli mnie do mechanika na kompie pokazalo mu ze czujnik walu wskazuje na to ze luzny lancuszek rozrzadu ale nic wczesniej na to nie wskazywalo po jakims czasie znow zapalil i 2 dni jezdzil i znowu to samo mam dzis znow nie odpala >Dodam ze moja primera to 2,2 dti 126 km disel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazuje bład czujnika to tak jest ze raz odpalisz auto a drugim razem nie, mróz w tej sytuacji nie jest przyczyna, jak podpieli tobie do kompa i stwierdzili, że masz rozciągniety łańcuch to znasz przyczynę problemów z odpalaniem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...