Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] Bieg wteczny wybija


Gość psocix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Micre K11 95r 1.0 16v mam problem jak juz widac w temacie ze wtecznym. Wszystkie biegi do przodu chodzą bez zarzutu, wteczny poczatkowo wybijał mi pod mocnym oporem, lecz teraz nie moge cofac nawet pod minimalną górkę.

Byłem raz patrzeć ze znajomym na kanale i z tego co on widział, to bieg normalnie wchodzi(nie za płytko). Obawiam się że padła skrzynia biegów. Prosiłbym was o jakas porade.

 

Widzę że odpowiedzi się nie doczekam, ale juz wiem na czym stoję. Mechanik z miejsca powiedział bez zagladania pod maskę czy tam kanał ze skrzynia leży, tak wiec Teraz pytanie z innej beczki. Jesli mam micre k11 z 95r to czy przypasuje każda skrzynia z przedziału 1992-2003 (bo tak chyba były produkowane micry) czy poprostu musze szukać skrzyni koniecznie z mojego rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz skrzyni z 1.0 z lat 1992-98. Skrzynie z silników 1.0 po lifcie oraz z silników 1.3 nie pasują, konieczna wymiana sprzęgła i chyba zamachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...