Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] 2.0 TD Warczy przy przyspieszaniu


Maciek90

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu wymieniłem miskę olejową, bo przerdzewiała, przed wymianą wszystko było ok, auto chodziło cichutko. Po wymianie miski przy przyśpieszaniu słychać warczenie, bodajże jakby silnik czegoś dotykał słychać to od 1800 do 2200 obr. Jak lekko przyśpieszam to tego nie słychać, a jak przyśpieszam tak 3/4 gazu to wtedy słychać, jak przyśpieszam z pełnym gazem to tego nie ma. Wszystko jest skręcone ok, na swoim miejscu, poduszki silnika są sprawne, wydech szczelny, nigdzie nie dotyka, brak luznych elementow, już brak mi pomysłów, dzisiaj wymieniłem te gumki które są w miejscu gdzie przykręca się belkę, ale to raczej nie będzie to, może wy mieliście coś podobnego?

 

Jednak to chyba te gumki, wczoraj założyłem od jakiegoś innego samochodu (niższe od orginalnych) i dzisiejsza jazda to była makabra, nawet radio nie mogło zagłuszyć tego potwornego warkotu, cala buda drżała jak cholera, Przed chwilą założyłem orginalne, idę się przejechać i zobaczę czy pomogło.

 

Można zamknąć, jednak to była wina tych gumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykręcałeś do zdjęcia miski tę belke z poduszkami z pod silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak inaczej nie wyjmiesz miski, ważne ze problem rozwiązany bo warczało nie miłosiernie brakowało tych gumek od strony chłodnicy z drugiej strony były, niby takie malutkie gumki a maja taki wpływ na tłumienie drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...