Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z modułem do automatycznych lusterek


pavelsti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów miał problem z nowo zamontowanym modułem lusterek tzn. moja sytuacja, auto zostawione na parkingu na ok 14 - 16 godzin pozycja lusterek na neutrał czy automat chodzi lusterka się ładnie złożyły, po czym po powrocie lusterka niestety już się nie otwierają automatycznie, nie reagują na przełącznik dopiero po kilu razach zaskakują i otwieraja sie i zamykają. Po czym po przejechaniu 25km postój chwilowy na stacji

sytuacja dalej ta sama czyli zero reakcji. Ma ktoś jakieś pomysły doświadczenia z tym modułem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej sytuacji nie zauważyłem. Ale za to u nie potrafi się zachowywać odwrotnie - tj. w pozycji "ciągle rozłożone" nie powinien on nic robić (np. w zimie jak jest śnieg i coś może przymarznąć). Ale co jakiś czas, losowo, moduł się uaktywnia i składa lusterka przy zamykaniu samochodu. Ogólnie to nienajlepiej oprogramowane jest to urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej sytuacji nie zauważyłem. Ale za to u nie potrafi się zachowywać odwrotnie - tj. w pozycji "ciągle rozłożone" nie powinien on nic robić (np. w zimie jak jest śnieg i coś może przymarznąć). Ale co jakiś czas, losowo, moduł się uaktywnia i składa lusterka przy zamykaniu samochodu. Ogólnie to nienajlepiej oprogramowane jest to urządzenie.

 

to też widziałem, a problem modułu rozwiązał się sam tzn. zaczęły działać poprawnie dziś w południe, ale niestety nie wiem dalej co było przyczyną tego problemu i to mnie martwi ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...