Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak immo i jak go teraz odpalić??


Gość westman81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość westman81

Witam

Od kilku lat jestem posiadaczem nissana primery '94 r. i jak dotąd sprawował on się w miarę dobrze. Ostatnio jednak mam bardzo poważny problem, bo zgubiłem immo do "gaszenia" alarmu w samochodzie i niestety moje autko stoi bezradnie na podwórku. A chodzi o to że zepsół mi się jeden ze switchy od pilota i tylko wyłączanie alarmu działało po którym mogłem bez problemu odpalić auto. teraz na nieszczęście zgubiłem tego pilota i nie mogę wogóle odpalić samochodu. Niewiem co mam robić a gdy pytałem u jednego "fachowca" ile by kosztowało ściągnięcie immo z samochodu to wysadził mi kwotę 400 zł i wzwyż. Szczerze to nie uśmiecha mi się tyle komuś płacić bo nie stać mnie w chwili obecnej a samochód jest mi na gwałt potrzebny. Więc moje pytanie jest takie czy ktoś miał podobny problem co ja i w jaki sposób się z nim uporał sam bez konieczności odprowadzania auta do elektryka? Czy jest sposób na odpalenie auta metodami domowymi ?? Pomóżcie, bo już niewiem gdzie można o to spytać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy jest to fabryczny alarm czy jakiś inny jeśli nie fabryczny musisz znaleźć centralkę będą tam dwa naj grubsze przewody naj częściej koloru czarnego trzeba je zewrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...