Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

blok silnika, różnice pomiędzy 1995r 1997r ?


NOmaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, Czy różni się czymś blok silnika z terrano II z roku 1995 od tego z 1997 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dario88 nic z tego nie zaczął chodzić a na dokładkę sie zatarł ;/ i mam ten starszy silnik bez intercoolera tylko niewiem czy sam słupek bedzię pasował. Tylko intercoolerem się różniły ??? może ktoś to sprawdźić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn silnik się przytarł jak się rozgrzeje to niedaje rady jechać, nawet na jedynce ma ciężko do póki nie zgaśnie silnik no i rozgrzany już nie da rady zapalić, rozrusznik niedaje rady kręcić. Jak ostygnie to odpala. Kontrolka oleju zapalała się i gasła po wjechaniu do wody, myślałem może że od tego jakieś zwarcie gdyż stan oleju był prawidłowy. I od tamtej pory nie pracował już prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na części terrano 1995 r i został mi sie silnik niechodliwy towar i teraz jak bedzie pasował chce do swojego zamontować (moje jest po 1996 z intercoolerem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. dzięki dario. zrobię fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda szkoda. No ale teraz muszę przełozyć ten osprzęt co mam w swoim aucie. A servisówkę masz w formie elektronicznej czy papierowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...