Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N16] czujki airbagów lub strefy kontrolowanego zgniotu


adr7

Recommended Posts

Czołem załoga, jak nie jeden z Was :lol: mam problemy z kontrolką airbagów. Oczywiście wiem jak się kasuje błąd robię to niemal co tydzień, oczywiście wiem że najczęściej są to nie łączące kostki pod fotelami. Ale u mnie jest chyba deko inaczej, otóż jak wszyscy jednogłośnie wkurzałem sie na w/w kostki a tu ostatnio zaobserwowałem, że kontrolka poduch zapaliła mi się pare razy po mocniejszym trzaśnięciu klapą silnika ??!!??!!??!! what a f*ck?? samochód stoi w garażu na włączonym silniku błąd skasowany pierdyknąłem klapą silnika iiiiiiiii już jest moja ulubiona kontrolka :angry: . I tu pytanko do Was gdzie w komorze silnika są czujki strefy kontrolowanego zgniotu lub airbagów ?? Chciałbym zobaczyć czy tam się coś nie urwało. Dodam że mam Ale 2,2 dCi.

Link to comment
Share on other sites

Guest mirekg9

Czujniki zderzeniowe przednie są montowane /to co gdzieś wyczytałem/ na przedniej belce czołowej poprzecznej za zderzakiem, lub na podłużnicach. Może występować jeden lub dwa czujniki. W zależności od modeli.

Link to comment
Share on other sites

edit. byłem dziś u elektryka podpiął Ale pod kompa i wypalił do mnie kod błędu 51 jakiś moduł pomocniczy obwodu poduszek?? Wiecie o co kaman??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...