Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z ustawieniem temperatury


kapelan78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , poza oczywistymi problemami z termostatem ( co rok wymiana + płyn + serwis + pieprzenie serwisu że ten typ tak ma )

pojawił się nowy problem . Otóż gdy ustawiam temperaturę na LO - jest ok , jak dam tylko na 16.5 stopnia - od razu gorące powietrze

Bez względu na temperaturę silnika

 

Czy ktoś przerabiał ten problem?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jankbkak

Witam , poza oczywistymi problemami z termostatem ( co rok wymiana + płyn + serwis + pieprzenie serwisu że ten typ tak ma )

pojawił się nowy problem . Otóż gdy ustawiam temperaturę na LO - jest ok , jak dam tylko na 16.5 stopnia - od razu gorące powietrze

Bez względu na temperaturę silnika

 

Czy ktoś przerabiał ten problem?????

tak mam to samo i wiele innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki poradzie jednego z forumowiczów problem wyeliminowałem za 10 zł i 10 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom to napisz chociaz dzieki kogo radzie udalo ci sie to zrobic i co bylo tego powodem ? Ludzie szukajac takiego problemu beda juz mieli odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów doradził tak. Pod włącznikiem świateł awaryjnych jest okrągły otwór w plastiku poprzecznie przedzielony poprzeczkami . pod nim podobno kryje się czujnik w formie wentylatora

Za radą kolegi kupiłem sprężone powietrze w sklepie komputerowym ,rurka między te małe poprzeczki , 10 sekund czyszczenia i stał się cud. DZIAŁA

 

Znalazłem mój wybawca to użytkownik logis - jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...