Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szyba przód 00-04 czy podejdzie do starszego


mat125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój diagnosta prawie rok temu się odgrażał że więcej mi nie klepnie przeglądu z pęknięciem na przedniej szybie i czas chyba na wymianę. Ze względu na ceny szukam używanej, czy z nowszych terrano 2000-2004 będzie pasować do 1994? Można takie trafić za 200 czyli połowę taniej niż nowa więc chyba warto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kombinował, tylko kupił nówkę. Miałem starą szybę i wymieniłem ją na nówkę ponieważ przy jeżdzie nocnej stara szyba pokazuje swoje wady i zużycie co ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Czy warto ryzykować za 200 stówki??? Ocenę pozostawiam Tobie. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby szukanie starej było rozsądne, ja w swoim R20 (2004 rok) wymieniłem całą szybę na nową. Powód dla niektórych banalny: po przejechaniu 300 tkm szyba była tak wsmyrana przez piasek, że pod słońce (zwłaszcza niskie i czerwone) była całkowicie nieczytelna. W takiej sytuacji jechałem na czuja. Po dwóch zonkach miałem dosyć stresu i zarządziłem wymiankę (oczywiście poza serwisem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz że ci nie odpowiem na pytanie ale wiem że szybę od mawericka można trafić też tanio nawet taniej poszukaj. ja właśnie taką mam dałem coś koło 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...