Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ODTWARZACZ CD


MILKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.To mó pierwszy post na tym forum.Posiadam Primera p12 kombi 2003 od miesiaca.Wszystko by było pieknie,ale nie gra mi cd, tzn . po włożeniu plyty cd audio wyskakuje na wyswietlaczu napis disc error. Czy miał ktos juz taki problem?Przepraszam ze zakladam nowy temat,ale jakos nie mogłe znalezc nic na ten temat.Pozdrawiampost-52805-0-14999200-1330629144_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś inna CD wsadzic? Moze masz porysowaną badź zaniczyszczoną?

Mój CD tak reaguje czasami po włożeniu płyty, wyjmij i jeszcze raz wsadz, jak masz tak z paroma płytami

to masz coś z laserem Cd, że nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd raczej do regeneracji te nissanowski czytniki sa slabej jakosci nie toleruja kazdego rodzaju plyt , tez czesto mam disc error nawet na plytach ktore wczesniej czytał, laser - regeneracja koszt ok 150 zł , plyta czyszcząca moze i pomoze ale nie na dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam a mi nie chce oddac plyty jezdze z nia juz ponad miesiac. Jak chce ja wyjac to slychac jak by cos przeskakiwalo, jak wyjac ta plyte/ pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrac konsole srodkową wyjąć radio zdiąć górną obudowe radzi i wyjąc płyte złożyc konsole środkową

cała filozofia są posty dokładne w tematyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...