Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupię NISSANA NAVARA - znalazłem przy okazji oszusta


Gość aaa22

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukując serwisy ogłoszeniowe natknąłem się na ciekawe ogłoszenie, cena niska ale podejrzewałem że chodzi o cene wykupu + jakieś raty do spłaty o których nie wspomniano. Otóż nie, klasyczny wałek z wyłudzeniem pieniędzy, poniżej oryginalny, nie zmieniany tekst, jest też nr ogłoszenia które można sprawdzić.

 

*********************************************************************

  • Temat Odp: [otoMoto.pl] Zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C23143049 Nadawca U Ksilhouette.png Odbiorca xxx.plsilhouette.png Data Dzisiaj 00:09
    Samochód zarejestrowany w Polsce uzywany jest przede wszystkim na drogach Anglii .
    Jestem 2 wlascicielem, samochód byl kupiony w salonie w Polsce. Jest ksiazka serwisowa (pusta). Auto w pelni sprawne, po przegladzie. W ostatnim czasie wymienialem: wszystkie plyny i filtry, tarcze hamulcowe (Bosch), klocki hamulcowe (Bosch).
    Samochód w idealnym stanie wszystkie naprawy i sprawy serwisowe robione natychmiast,opony nowe wielosezonowe,wymieniony rozrzad,olej i wszystkie filtry,klimatyzacja po przegladzie samochód nie wymaga zadnego wkladu finansowego naprawde wart obejrzenia serdecznie polecam i zapraszam . Piekne wnetrze samochodu sprawia ze jest on wyjatkowy.
    Jest to trudne do wykorzystania w lewo jazdy samochodem strony w Wielkiej Brytanii, Zdecydowalismy sie sprzedac ten samochód i kupic samochód w Anglii.
    Jesli zdecydowalismy sie kupic samochód, znalazlem sposób na dostarczenie samochodu do Polska wkrótce.
     
     
    Czekam Na Odpowiedz !
     
     
     
    PS: Samochód nie mial zadnego wypadku. ...nie bylo zadnego wypadku
    Jest to wersja europejska i auto ma tak kierownice odrazu po lewej stronie !!!
     
     
    --- 3.3.12 (Sob), otoMoto.pl <powiadomienia@otomoto.pl> napisał(a):
     
    Od: otoMoto.pl <powiadomienia@otomoto.pl>
    Temat: [otoMoto.pl] Zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C23143049
    Do: nikzaach62@yahoo.pl
    Data: 3 Marzec 2012 (Sobota), 18:35
     
    Witaj
     
    Wysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C23143049 (Nissan Navara )
    Link do tego ogłoszenia: http://otomoto.pl/show?id=C23143049
     
    Imię / Nazwa firmy:
     
    Adres e-mail: xxx
     
     
    UWAGA: Ten e-mail został wygenerowany automatycznie, nie odpowiadaj na niego! Aby odpowiedzieć na pytanie wyślij e-mail na powyższy adres kontaktowy.
     
     
     
     
    Treść wiadomości:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Proszę o nr telefonu, jaka cena za auto, wystawia pan FV?
     
     
    --------------------------------------------------------------------------------
     
    Pozdrawiamy Serdecznie,
     
    --
     
    Zespół otoMoto.pl
    -- E-mail został wygenerowany automatycznie - nie odpowiadaj na niego --

 

************************************************************

 

 

 

Korzystając z okazji: kupię Nissana Nawara 2005-2010 dual-cab, tylko czarny, wersja minimum LE, najchętniej automat i skóra. Tylko z FV, auto ma iść przez leasing, zarejestrowany w kraju, od pierwszego właściciela. Cena do 40tys, ale droższe też rozważę.

 

PS ograniczenie nowym userom dostępu do działu kupię jest absurdalne - po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przepraszam ale za 40 TYS navara w skórze i bezwypadkowa (bo będą problemy z leasingiem ) jest nie możliwa do znalezienia .

Jak znam życie to pewnie jeszcze BRUTTO byś chciał .

Dołóż jeszcze co najmniej 20 tyś albo zmień zainteresowania

Wiem bo sam to przerobiłem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzuniu aaaaa , rada kiepska , Przepraszam . kup navarę za 40 dychy , weź ją leasing potem napnij się na jakimś kibicowskim forum że chodzisz na ustawki , przeszukaj posty każdego kto próbuje ci doradzić , następnie strzel ciętą ripostę a potem lekko jebnij się w dekielek i weź leki .

 

 

Bez pozdrowień e-napinatorze

 

PS.w dobrej cenie jest TATA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ja temu własciecielowi navary o pięknym wnetrzu napisałem że tez nie mówie dobrze po polski, więc moze mnie pocałowac w d..e i jest zwyklym oszustem, wiecej sie nie odezwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...