Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Nie domykanie drzwi pasażera


skypablo

Rekomendowane odpowiedzi

ALMERA 2.0D [N15]

 

Witam,

 

Mam problem z domknięciem drzwi od strony pasażera na zamku. W momecnie przekręcenia kluczyka od strony kierowcy zamek się otwiera i jest SI.

Zaś w drugą stronę tj. kiedy zamykam drzwi kierowcy, drzwi pasażera nie zamykają się (zauważyłem że przy klamce nie domyka się do końca dzyngiel i muszę go ręcznie docisnąć aby zamknąć drzwi).

 

Ale szkopuł w tym, że gdy zamykam kluczem od strony pasażera to obydwie drzwi się zamykają.

 

Ktoś coś, może poradzić na ten problem???

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie gdzieś zablokowane, rozgięte cięgno

 

mam to samo u siebie w n15 3D,słychać takie charakterystyczne sprężynowanie cięgna, trzeba rozebrać boczek i sprawdzić, ja u siebie muszę sie za to zabrać, jednak mam wytłumione, obklejone drzwi i trochę ciężko mi się za to zabrać:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość szymektoja

Tez to u mnie jest. Przesmarowalem wszystko i w cieple dni dziala. Nie domaga natomiast juz silniczek od centrala. Po zdjeciu ciegna od "dzyngsa" jeszcze zamyka drzwi. Trzeba wymienic caly zamek z silniczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...