Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] DIY jak zainstalowac tablice rej bez dziur


hot_rider

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wyznawca zasady,że tablica rejestracyjna szpeci (szczególnie nasze duze polskie)

często jeżdze bez ale w przypadku dalszych wypadów szkoda dowodu rej i nerwów, więc postanowiłem wykonac łatwy patent aby nie podziurawic mojego gładkiego zderzaka

 

była opcja aby zamontowac tablice w miejscu wlotów na `trytytki` ale za duża powierzchnię zasłania tablica i mogły by byc problemy z przegrzewaniem silnika.

 

wiec wymysliłem uchwyt mocowany do belki przedniej

 

potrzebujemy:

blacha 2-3mm ...wyginamy ja w kształcie litery U

2 śruby do zamocowania tablicy

1 sruba z plaskim łebkiem, dłuższa do zamocowania uchwytu w otworze na hak tak aby nic nie wiercic dziurawic

spray podkład + czarny mat

 

dodatkowo przykleiłem cienka `kwasówkę` na tablice aby ja usztywnic, aby podczas jazdy nie wyginała sie na brzegach i nie rysowała zderzaka

 

a wyglada to tak:

 

dsc06370kq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na trytytkach i nic się nie dzieje ;) a dodatkowo na zlotach i innych temu podobnych szybko można się pozbyć blachy która szpeci i później znowu ją zamontować w minute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie z przodu jak to wyglada.. ? z boku to mi nie leży takie coś :/ Ale ja to generalnie nie lubię takich wynalazków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wyglada jak przyczepiona do zderzaka..

to tez sciagasz w minute..cały uchwyt

dsc06369e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...