Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Wymiana zderzaka przedniego


Gość bodzio123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bodzio123

Witam,

mam pewien problem, ale zacznę od początku.

Mam Primerkę Kombi P11 z 98 roku. Pech tak chciał, że o zaspę rozwaliłem przedni zderzak. Czy zderzak od primerki PO Liftingu będzie pasował? Widzę, że i jeden i drugi ma takie zagłębienie na maskę, no ale czy reszta by pasowała? Miałbym taki dość tanio i byłoby super, a te od mojego modelu widzę, że droższe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak nie podejdzie, bo w wersji po lifcie jest dopasowany do zaokrąglonych świateł, zachodzi trochę w górę, na błotniki. Czyli może być tak, że ma takie same mocowania, ale go nie założysz, bo nie będzie miejsca, bo będzie musiał siedzieć częściowo na reflektorach, przysłaniać je. Poza tym kształt końca maski też jest inny (zetknięcie ze zderzakiem) w P11.144 zaokrąglony, w P11 - prosty. Tyle ze zdjęć już można powiedzieć, nie wiem, czy ktoś próbował zakładać w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sie zna i ma sprzet i spoiwo to zlepi bardzo dobrze-niemal jak fabrycznie gorzej jak trafisz do kogos kto z opalarka bez wiedzy sie tym zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...