Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nadkola w almerze


Gość Borofik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Borofik

Witam

a więc na szrotach wala sie tysiące nadkoli do kupienia za 2 zyla, teraz pare pytań:

1. czy w n16 były oryginalnie nadkola z tyłu?

2. jeżeli tak, to jak były mocowane... u mnie jest goła blacha pokryta biexem... w którym miejscu szukać ewentualnych otworów montazowych w manualu nie znalazłem.

3. czy n15 ma takie same podwozie co n16??? widziałem n15 na szrocie z osłona silnika od dołu... będzie pasowała do n16???

4. i na koniec czy jest w ogóle sens bawić sie w dopasowanie nadkil z innego auta... wygłuszam powoli auto i nadkola z tyłu to podstawa... na oryginały ( jeżeli są ) trzeba pewnie by dać troche kasy... której jak wiadomo zawsze za mało :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oryginalnie nadkoli w N16. Forumowicze montuja kupione na allegro, niby dedykowane do tego modelu. Jest o tym temat oddzielny z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Nadkola tylne z N15, do N16 nie pasują. Otworów montarzowych nie ma, lecz plastikowe nadkola mają tzw. zatrzaski więc nie konieczne jest wiercenie otworów w błotniku. Tylną część przykręcasz pod otwory tam gdzie chlapacz. Tu masz stronkę, obsługa bardzo miła i zawsze jest możliwość zwrotu lub zamiany.

http://allegro.pl/nadkole-nadkola-nissan-almera-ii-n16-00-tyly-i2177661824.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Najważniejsze abyś nie wiercił otworów w rancie, bo od rantu idzie rdza, przed założeniem umyj i zamaluj blachę pod nadkolem Fluidolem na grubo,a założone nadkole uformuj na gorąco opalarka, żeby wszędzie dokładnie przylegało , szczególnie do rantu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...