Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

NAUKA WOLNYCH OBROTÓW w PRIMERA P11.144 ??

foorest1

Recommended Posts

Witam,

Gdzie znajdę opis jak tego dokonać?

Znalazłem na forum ale jednen do 1,8 i starszych modeli - taki był opis.

A drugi do P12.

Podajcie link gdzie to jest :)

Dzięki.

To co znalazles dla 1,8 jest tez do silnika 2.0. Robisz tak samo. Caly szkopul polega na tym ze jak sciagniesz ta wtyczke TPS to obroty spadna i w tym czasie musisz zalozyc spowrotem ta wtyczke. . jesli nie zdazysz i obroty wzrosna powtarzasz procedure jeszcze raz. DO skutku. Reszta jak w opisie . A co czysciles przepustnice . Ktora to wtyczka od TPS to wiesz

To co znalazles dla 1,8 jest tez do silnika 2.0. Robisz tak samo. Caly szkopul polega na tym ze jak sciagniesz ta wtyczke TPS to obroty spadna i w tym czasie musisz zalozyc spowrotem ta wtyczke. . jesli nie zdazysz i obroty wzrosna powtarzasz procedure jeszcze raz. DO skutku. Reszta jak w opisie . A co czysciles przepustnice . Ktora to wtyczka od TPS to wiesz

ja ,podepnę sie pod temat ,gdzie szukać tej wtyczki ? muszę nauczyć nismo wolnych obrotow po czyszczeniu przeplywki i przepustnicy,bo na razie nie jest dobrze,wiem ze można odpiąć aku na 24 h, i ma to się samo ulożyć

Po prawej stronie obudowy przepustnicy jest przykrecony czujnik i tam do niego przychodzi wtyczka . (chyba brazowa). Odlaczyc akumulator tez mozesz .

• 2 weeks later...

Po prawej stronie obudowy przepustnicy jest przykrecony czujnik i tam do niego przychodzi wtyczka . (chyba brazowa). Odlaczyc akumulator tez mozesz .

Sprawa z akumulatorem nic nie dała, po pol godzinnej walce z wtyczką TPS musiałem sie poddac z powodu braku sposobu jak ja odłaczyc ,moze masz jakiś patent?

ja nacisnelem na przycisk zielony w wtyczce, i popchnelem plaskim srubokretem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...