Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie panelu ogrzewania


vern1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauwazylem dzis jadac do pracy, ze nie swieci sie panel ogrzewania, pozostale kontrolki w normie tj przeciwmgielne,awaryjne, ba nawet oswietlenie popielniczki.

W rozpisce bezpiecznikow znalazlem tylko ten odp. za popielniczke, a ta dziala, wiec chyba nie to...

Wiec czy to mozliwe zeby wszyscy zarowki naraz padly?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli pokrętła ;)

Pewnie żarówki przepalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Njaprawdopodobniej masz suwaki a nie pokrętła. Za nimi idzie jedna żarówka i sie pewnie zjarała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość conan_librarian

Miałem ten sam problem. Faktrycznie jest tam jedna żarówka. Wywaliłem tą żarówkę i wstawiłem diodową świecącą do przodu i na boki. Kosztowała sporo ale świeci równomiernie na całości i b. jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, Panowie kupilem na allegro nowy tj z rozbitka kompletny panel wraz z inkami http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/33/06/25/2233062501, teraz pytanie, bo kwestie wymontowywania go mam juz opracowana do perfekcji(mialem przeboje z ulamanym 1 suwakiem) natomiast interesuje mnie temat tych linek,cięgieł? dużo cudowania z podlaczeniem ich bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę grzebania jest, ale nie prościej wywalić te co masz w tym panelu z allegro i skorzystać z tych co masz zamontowane w aucie? Dużo mniej kombinowania jeśli te stare cięgna masz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...