Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bąbelki w zbiorniku układu wspomagania


lukkasmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W ostatnim tygodniu zauważyłem delikatnie głośniejszą pracę układu wspomagania, sprawdziłem poziom płynu i okazało się, że jest ok 0,5-1cm. pod poziomem min. Moją uwagę zwróciło dużo małych bąbelków na powierzchni płynu (nie była to piana ale równomiernie rozłożone bąbelki na płynie). Wcześniej tam nie zaglądałem więc nie wiem czy one są zawsze czy pojawiły się teraz, i tu jest moje pytanie - czy powinienem coś z tym zrobić, czy tylko dolać płynu do wspomagania i dalej cieszyć się swoim Tino?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Najpierw dolej!!!!!!!!!!! Może być tak, że częściowo układ się zapowietrza. Wiadomo, że powietrze, to bąbelki!!!!!!!! Nie mozna dopuszczać poziomu poniżej minimum!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspomaganie to taki specyficzny układ że wiele osób miało kłopoty z nim odpowiedz czy masz płyn była twierdząca a potem sie okazało ze można sporo dolać i dale jest ten sam poziom i układ wracał co siebie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolałem i wszystko wróciło do normy, tak jak Tofu pisał musiałem dolać dwa razy. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...