Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Prąd na karoserii


skypablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koledzy czy możecie coś poradzić na prąd który "strzela" w momencie gdy wysiadam z auta i dotykam drzwi aby je zamknąć... :warning:

Tak samo jak dotykam czasem stacyjki kluczykiem widzę małą iskrę. Nie mówiąc już o tym jak dotknę przypadkiem śruby w boczku drzwi to również iskra jak nic i kopie prądem

 

Z góry dzięki za pomoc! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Na "oddawanie" ładunku elektrycznego trzeba brać pod uwagę również odzież w jakiej jesteś. Czasami podczas prania, płyny płuczące lub ich brak mogą też tak oddziaływać. Osobiście mam taki jeden swetr, nie wiem z jaką domieszką i czego, ale jak go mam na sobie, to zawsze "kopie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam też mnie często kopią drzwi jak je zamykam ale zawsze jak mam na sobie ten sam polar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Nowicjuszka

witam :wave:

mam taki sam problem

najlepsze że jak auto jest mokre to nie kopie

już nawet wyrzuciłam pokrowce , bo muslałam ze to ten sztuczny materiał.

auto postoi na słońcu jest sucho i ciepło i wtedy kopie jak wściekłe. :devil:

czasem aż ręce cierpną .

jedynym ratunkiem jest pasek antystatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez ten problem ,juz sie przyzwyczailem wiec jak wychodze to najpierw lokciem robie wyladowanie(dotykam o kant drzwi).Zauwazylem ze najczesciej strzela jak mam podlaczony transmiter do zapalniczki.Posak antystatyczny jest tutaj lekarstwem.pozdro i szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...