Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lewa przód lampa nie świeci światło mijania i drogowe


Gość damiaN15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damiaN15

Zakładam nowy temat, bo podłączyłem się z wątkiem ale nie ma zbytnio chętnych do pomocy lub z pomysłem znalezienia usterki.

N15 1,4 benzyna ->

Objawy: - brak lewego światła mijania oraz drogowego (H4 nie daje światła wcale); - brak kontrolki świateł drogowych.

 

Pierwsze co sprawdziłem:

- bezpiecznik w komorze silnika 15A (światło drogowe i światło mijania lewe, lampka kontrolna - poz40) – pomierzony – działa

- żarówka – pomierzona OK

- napięcie w gnieździe bezpiecznika j.w. – jest

- napięcie gnieździe żarówki – brak

- bezpieczniki w kabinie – w akcie desperacji – pomierzone wszystkie ( i muszę radio programować od nowa :/ ) – są OK

 

Co jeszcze? (nie mam haka). Czy np. spalona kontrolka od długich może doprowadzić do tego stanu – jej nie sprawdzałem (jeszcze).

 

żarówka H4 OK, wszystkie bezpieczniki OK, prąd na bezpieczniku poz40 w komorze silnika OK, to gdzie szukać? co może być nie tak...  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Kolego, odpowiedzi to mialeś!!!!!!!!!!!!!!

A zakładając ponownie ten sam wątek, lecz pod innym tytulem, robisz bałagan na Forum. Potem niczego sam nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damiaN15

Kolego, odpowiedzi to mialeś!!!!!!!!!!!!!!

A zakładając ponownie ten sam wątek, lecz pod innym tytulem, robisz bałagan na Forum. Potem niczego sam nie znajdziesz

 

...tak masz rację, ale zanim "odpaliłem" ten wątek nie było jeszcze Twojej odpowiedzi... Kontynuję za tem tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...