Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] opis kostek do zegarów


Len

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem tkwi w tym że oddałem swoje auto "czarodziejowi" który miał mi zamontować zegary z obrotomierzem do mojego słońca 1.4 na wtrysku. Takie miałem zegary

http://img214.imageshack.us/img214/4914/dscf0185x.jpg

A miałem mieć takie

http://images38.fotosik.pl/758/f193a79523e4d828med.jpg

Sęk tkwi w tym że "czarodziej" rozebrał wszystko i powyciągał wszystkie przewody z kostek po czym stwierdził że "on nie da rady". Chciałem więc samemu się z tym pobawić, ale kabelki są nie poopisywane i za cholere nie idzie dojść który jest od czego :/ 4 godziny siedzenie nad tym i jedyne co się udało to że kontrolka świateł długich i oleju świecą, reszta zgon!

Sprawa jest też taka że prócz całych zegarów nie działa też podświetlenie panela środowego i lampki na suficie.

Jest ktoś w stanie podesłać chociaż jakieś fotki kostek (jest ich sztuk 4) żeby się przynajmniej po kolorach doszukać jakiejś pomocy, z pozostałymi bym już kombinował.

Chyba że jest ktoś z Krakowa lub okolic komu by się z tym chciało pobawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc, sam robilem podmianke i przepinalem wszystkie kable (bo tak trzeba)

Opisy bralem z datasheeta nissana i sa tam zaznaczone kolory kabli gdzie jaki idzie i od czego jest.

Problem w tym ze licznik oryginalny mial 2 kostki a z obrotkiem mialem 3 kostki ale naszczescie kostki zostaly przy liczniku tym nowym

z ucietymi kablami wiec latwo poszlo (oczywiscie kolory nie pasowaly z obu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, sam robilem podmianke i przepinalem wszystkie kable (bo tak trzeba)

Opisy bralem z datasheeta nissana i sa tam zaznaczone kolory kabli gdzie jaki idzie i od czego jest.

Problem w tym ze licznik oryginalny mial 2 kostki a z obrotkiem mialem 3 kostki ale naszczescie kostki zostaly przy liczniku tym nowym

z ucietymi kablami wiec latwo poszlo (oczywiscie kolory nie pasowaly z obu)

 

a sygnał na obrotomierz ciągnąłeś z komputera czy miałeś już pociągnięty kabel?

U mnie póki co nie ogarnąłem tego jeszcze bo auto stoi u blacharza, w piątek idzie do lakiernika i sądzę że po świętach będę chciał ogarnąć te kabelki :P

I nie ukrywam że pomoc by była mile widziana ;)

 

Znaczy się 90% kontrolek i całość podświetleń (zegary+panel) już działa, ale przywrócenie wszystkiego do stanu przed rozmontowaniem jeszcze trwa. Chyba że zacznę manewrować z nowymi zegarami, to wtedy to już w ogóle mi wieki zajmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...