Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 - obroty jałowe


Gość pen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proszę o pomoc, bo nie wiem już co zrobić. Obroty jałowe są ok na rozgrzanym silniku przy normalnej jeździe, ale jak almera pojeździ chwilę w korku to obroty drastycznie spadają i wahają się i samochośnie. Nie podnoszą się same tylko ewentualnie trzeba przygazować. Nawet podkręcenie śrubki od obrotów wiele nie daje, a jak daje to trzeba na tyle podkręcić, że później przy normalnej jeździe są zbyt wysokie. Jak samochód wyjedzie z korków to wraca wszytsko do normy. Co musze naprawić albo wyczyścić? Silniczek krokowy wyczyszczony i sprężynka naciągnięta. Tak smao działa jak i na benzynie tak i na gazie.

Dzięki za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz silnik i jaką instalację gazową. A przepływomierz sprawdzałeś w jakim jest stanie?? Może trzeba go wyczyścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie, proszę o pomoc, bo nie wiem już co zrobić. Obroty jałowe są ok na rozgrzanym silniku przy normalnej jeździe, ale jak almera pojeździ chwilę w korku to obroty drastycznie spadają i wahają się i samochośnie. Nie podnoszą się same tylko ewentualnie trzeba przygazować. Nawet podkręcenie śrubki od obrotów wiele nie daje, a jak daje to trzeba na tyle podkręcić, że później przy normalnej jeździe są zbyt wysokie. Jak samochód wyjedzie z korków to wraca wszytsko do normy. Co musze naprawić albo wyczyścić? Silniczek krokowy wyczyszczony i sprężynka naciągnięta. Tak smao działa jak i na benzynie tak i na gazie.

Dzięki za ewentualną pomoc.

 

Witam,

 

poradziłeś sobie kolego z tą usterką? Ja mam podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poradziłeś sobie kolego z tą usterką? Ja mam podobnie.

 

Pytasz się już kolego w dwóch tematach o to samo. Ja tylko powiem że N15 jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...