Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki warsztat LPG polecacie w Łodzi i okolicach?


Gość Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich, właśnie zdecydowałem sie na założenie gazu do swojej almerki 1.6 90 km

Jestem z Łodzi, więc jak w temacie - których gazowników polecacie a których lepiej omijać z daleka.

Dodam że nie zakładam ztematu z lenistwa tylko po kilkudniowych wykopach trafiałem albo na tematy z przed kilku lat lub na jednym forum ten sam zakład wychwalali a na innym wiesali psy na jednym i tym samym warsztacie.

Tak wiec proszę o pomoc w szczególności od ludzi którzy sami zakałdali gaz w nissanie i wiedzą jak im się sprawuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mogę polecić z czystym sumieniem warsztat na ulicy żelaznej. nie mam namiarów, ale warto przejechać tam i się umówić. trafisz bez problemu, bo to ślepa uliczka, a on ma warsztat na końcu po lewej;p. jest szyld. inny gazmen diagnozował reduktor, czujnik temperatury i jeszcze coś. generalnie chciał za naprawę jakieś 100-700zł w zależności co dokładnie. trafiłem do niego z polecenia i koleś pomyślał i coś poszperał pod maską. szperał przy jakimś przekaźniku z 30 min i autko jak nowe na lpg. koszt to całe 30 zł z tego co pamiętam. tak więc koleś zna się na lpg i to nie tylko moja opinia. polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...