Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bep'owa P11 Przygarnieta przez Tofu nowe serce dużo fotek


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto mój nowy nabytek po P10 szukałem czegoś innego ale żal by było tego nie przygarnąć .

 

Poprzedni właściciel Bep temat jego prezentacji http://forum.nissank...__fromsearch__1

 

padł mu silnik jeszcze sekcji nie zrobiłem jak usłyszał o cenar reanimacji auta zdecydował je sprzedać mając silnik mogłem primerkę ożywić

 

Co z danych

 

P11 z 1997 roku z sławnym SR20 teraz DEH

-przebieg budy to 306 tysięcy

-silnik i skrzynia zmienione

Wyposażenie

-Szyberdach

-elektrycznie przesuwany fotel kierowcy

-podgrzewane przednie fotele

-4 elektryczne szyby

-sterowane lusterka

-komp pokładowy wyświetla różne dane rozpoznaje temperaturę i średnią prędkość dystans do końca paliwa ...

-Klima

-Sekwencja /po fotach widać że bez szału ale jest

-halogeny z doświetlaniem zakrętów ==Bep zamontował

-centralny z pilota z domykaniem szyb ==bep

-Fotele hahhaha ,,,,dużo fotek szara skóra

-skrzynia automat + i - narazie nie narzekam

-hak,

...reszta wiadomo

 

z minusów to zmieniłem tylne amory na KYB i jeszcze jedna poduszka została z tyłu do wymiany ponad to wahacz z przodu puka tak to diagnosta nie miał sie do czego dopie,,,,,,

powalczyć z rudą i będzie latać jak narazie jestem zadowolony

 

 

a no i przelotowy rasowy wydech ,,,,,

 

przejechałem 400 Km fajnie sie śmiga ,,a jakby debile mechanicy nie zapomnieli skręcić stabilizatora + nalali 4,5 l oleju ,,,

 

TABLICE ZOSTAWIŁEM bo już są w urzędzie i sie utylizują ,,,,

 

 

 

 

 

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

b4.jpg

b5.jpg

b6.jpg

b7.jpg

b8.jpg

b9.jpg

b10.jpg

b11.jpg

b12.jpg

b13.jpg

b14.jpg

b15.jpg

b16.jpg

b17.jpg

b18.jpg

b19.jpg

b20.jpg

b21.jpg

b22.jpg

b23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię o wylocie tz o końcowym tłumiku spokojnie wchodzi cała dłoń ale założyłem jednak silenser taka redukcja przelotu troszke go przycisza ,,,,, narazie to mechanicy nie mogą sobie poradzić w kapiącym olejem ,,,,dekiel rozrządu ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Ci to gra ;] życze bezawaryjnej jazdy ;) budę trzeba było troszkę poprawić - ale jak na 97 rok, to i tak szacun za stan, zwłaszcza skóry! czasami sie zdarza że dużo młodsze auta mają skóre w opłakanym stanie :| Aczkolwiek - w zakrętach w 80% trzymają tylko łokcie :D jeden łokieć o drzwi drugi o podłokietnik :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pitol dałem nowe amory KYB i trzyma ok

 

dziś łatałem pokrywe w nowszym serduchu i uszczelniłem rure wydechową wiec jest ciszej i da sie smigać z uszczelki w rurze nie zostało wiele wiec i obroty wruciły do normy ,,,, siedzenia fajne i grzeją d*p...eeee dziś sprawdzałem kierowcę ,,,

 

no i uszczelniłem wydech szansa jest na wycieczkę do austri ,,wiec pujdzie na długą trasę tablice krakowskie już choć na KOS owskich to mnie twój sąsiad na rądzie wpuscił bo bym nie wjechał z godzine ,,,,,,

 

tak czy inaczej auto ma troszke rudej da sie ogarnąć głównie progi ,,, małe łatki i lifting ...i będzie jak nówka ,,,

 

Ps jeszcze jak sie spikniemy u mnie to mi potłumaczysz reszte tych gadzetów bo co wypiołem to

 

doświetlanie działa dalej

obrysówkę sobie daruję ,,, narazie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz wyłączyć podswietlanie zakrętów, przy lewej nodze kierowcy masz przyczepiony moduł. Wystarczy że wyciagniesz z niego bezpiecznik i nie będzie działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest własnie CVT, niby się wydaje że powoli przyspiesza itd.. patrzysz na blat a tu juz 100 ;) przyspiesza w całym zakresie. Jak od samego dołu walisz w podłoge to idzie nawet. Objechałem nią samochody - których się nie spodziewałem zobaczyć we wstecznym lusterku :) Aczkolwiek, dół kiepski, ale potem skrzynia nadrabia w miare szybką zmianą biegów - i im szybciej tym lepiej :)Ps. Radio będziesz zmieniał?

Edytowane przez bep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to jak patrzyłem to są rozwalone śrubki od panelu i nie dałem rady odkręcić a coś się odkręciło za zegarem i telepie sie ,,,,

 

i mnie wku,,,,,, wahacz ok

wsumie tak zawiecha ok silniczek zmieniony

skrzynia zmiania biegi ...a CVT to raczej bezstopniowa jest śmigałem na takiej w nowej sentrze i tam w ogóle nie przeskakują biegi ...

 

paskudny jest gaz narazie,,,,

 

aczy na wolnych obrotach na >>"N" miałeś z 1200 1300 obrotów .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...