Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znana mi firma z reklam....Od paru lat dobrych na rynku. Swego czasu jeździli żółtymi Skodami, a teraz żółtych aut niewiele widać na drogach-może przez to, że mają układy z lokalnymi warsztatami. Nie jest to głupie! A koszt rzeczywiście niewielki-niecałe 10zł/miesiąc. Korzysta może ktoś z usług tej firmy? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kto z kolegów uzyszkodników był dzisiaj w Bednarach na pikniku lotniczym Rotary i około 18 wyjeżdząjąc z Bednar toczyl się swoją bezową (caffe late) strzałą za moją niebieską strzałą od Bednar aż do Kobylnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie ulokowałeś ten temat,bo Hyde Park już jest w Rozmowach na każdy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dlaczego?

to HydePark dla notkomaniaków, po co pisac i czytać na ogólnym? nie wszyscy tam zaglądają

 

a ja tak tylko chcialem powiedzieć, że od dzisiaj od 18:12 (a praktycznie od niedzieli) notka ujeżdżamy w czwórkę :-),

ja, żonka, junior trzylatek i najnowszy członek rodziny Dorotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Pajace w suvach są fajni, zwłaszcza jak odjeżdża im klijo, to wtedy niezłego stresa łapią

Druga grupa to ci ambitni, cisną do pierwszego zakrętu, ostatnio gościa podciagnąłem na zjazd z autostrady, który kulturalnie łyknąłem 80 km/h, to outlander zabujał się jak statek na morzu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie łapię stresa jak mi coś najeżdża na hak a potem odjeżdża- z trzech powodów - nie uważam się za pajaca; - mam ostatnio bardzo dużo wolnego czasu i nigdzie mi się nie spieszy; - z 1,6 106 KM pod maską trzeba cały czas trenować spokój i opanowanie :rofl: Więc nie daję się podpuszczać i nie ruszają mnie już nawet co bardziej żwawo poruszające się Pandy

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o "drogich" suvach

 

P.S.Co do drogich suvów, to jest to oczywiście pojęcie względne, dla jednych 60kzł jest sporo, inni kupują kilkuletnie zabawki w tej cenie. Nie odnosiłem się personalnie do Dar'a, zwłaszcza, że duster jest najtańszym nowym autem tego typu, przy dobrej cenie znacznie poniżej słabo wyposazonego auta klasy sredniej, lecz do rzeszy właścicieli aut za cenę oscylujacą w granicach 100kzł, którzy często i gęsto musza sobie i innym cos udawadniać. Zwłaszcza, że nie dociera do nich hasło: lewy pas to nie kółko różańcowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hola, stop, przestańcie sobie docinać, bo będą musieli usuwać posty jak się rozpędzicie za ostro. Jak was napisał, na pajaców w suvach potrzebna jest policja z za zachodniej granicy, od razu by tych wszystkich spieszących się ostudziła. Polacy na zachodzie jeżdżą jak Bóg przykazał, ale jak już przekroczą granicę kraju to dostają małpiego rozumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janio. To przecież miła i kulturalna dyskusja :D Sam miałem Suva.... ale jakoś zupełnie nie w głowie mi były wyścigi - do wyścigów to są inne pojazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janio. To przecież miła i kulturalna dyskusja :D Sam miałem Suva.... ale jakoś zupełnie nie w głowie mi były wyścigi - do wyścigów to są inne pojazdy :)

To i ja kulturalnie piszę. Bić nikogo nie chcę. Tylko pewien typ zachowań powinien być napiętnowany i nie ma znaczenia czym się porusza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mogę swój egzemplarz nazwać "drogim" skoro kosztował mnie więcej niż wypasiony Note :rofl: :rofl: :rofl: a tak na serio - garpia ma rację - tego typu auta (może poza porshe cayenne) zwyczajnie nie nadają się ani do wyścigów ani nawet do zbyt szybkiej jazdy więc tych, którzy usiłują się za ich pomocą ścigać z pewnością można tytułować co najmniej pajacami i będzie to określenie bardzo łagodne

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tydzień temu w zaprzyjaźnionym Bosch Service - odbierałem hondę brata po przeglądzie. Do punktu obsługi klienta wchodzi starszy pan i zgłasza jakiś problem z kołami w swojej leciwej Vectrze A. Pracownik pyta o rozmiar kół. Klient z rozbrajającą szczerością odpowiada: trzynastki z przodu, czternastki z tyłu. Poruszenie wywołał do tego stopnia,że pracownicy serwisu i klienci zgromadzeni w pomieszczeniu osobiście oglądali tą innowację - okazało się też,że każda z 4 opon ma inny bieżnik i jest innej marki. Pytany, jak mu się jeździ dziadek oświadczył,że doskonale i że jeździ tak od kilku lat. Wiwat pomysłowość - Polak potrafi icon_razz.gif Zastanawiam się tylko, jak ta vectra przechodziła badania techniczne. A może w ogóle ich nie przechodziła? Bo po co, jeśli auto jeździ?

 

i coś jeszcze: gdyby ktoś miał problemy ze zrozumieniem zasady działania ABS, mam tu prosty schemat

post-20266-0-35271500-1337183578_thumb.jpg

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off topic... :)

A więc dzisiaj byłem w Beskidach...było pochmurnie, ale obyło się bez deszczu. Gliwice-Mikołów-Ustroń-Bielsko-Czechowice-Gliwice...Tankując Pandę w Bielsku przy S1 zorientowałem się, że nie mam dowodu z Pandy...za to dwa inne z Nissana i Peugeota. ;) I do tego momentu jechałem bezstresowo, a potem już z lękiem...Ale się udało. ;) Misiaki stały w 2 miejscach, ale kontrola mnie ominęła. :) Pozdrawiam

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w ten sposób możesz pójść na piwo z kumplem i wydać ze spokojem co najmniej 50 (a może 100) PLN, bo tyle zaoszczędziłeś na mandacie za niemanie kwitów

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego tematu:

 

Dobry pomysł. Można by tylko tytuł skrócić na bardziej chwytający. Np. "Dyskusja( rozmowy) na inne(rożne) tematy", lub po prostu "Inne", "poza tematem" itp. W środku natomiast np: przygody w drodze , kawały, lub sprawy które nam się wymknęły w tematach głównych i odjechaliśmy w bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uporem głosuję nazwać temat : Hyde Park :rofl:

cyt. z Wikipedii Miejsce, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej)

i tego się trzymajmy - królowej nikt tu nie będzie przecież obrażał :shifty:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janio, Dar, czy tak jest dobrze ?

Nie chciałem nic narzuć, ani powielać tytułu Hyde park, który to jest już na głównej stronie forum. Dałem swoją propozycje. Może ktoś jeszcze coś dorzuci. Poczekajmy. Może zostać. I'ts very good. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Nie chciałem nic narzuć, ani powielać tytułu Hyde park, który to jest już na głównej stronie forum. Dałem swoją propozycje. Może ktoś jeszcze coś dorzuci. Poczekajmy. Może zostać. I'ts very good. ;)

Mi pasuje i mam nadzieję że nik mi tu postów nie będzie kasował ze względu na róznicę wypowiedzi, jak myslisz ranger?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunek jest jeden - nie wolno obrażać królowej. No i chyba spory muszą toczyć się z pominięciem słów powszechnie uznanych za obelżywe. Nie bierzmy przykładu z naszych parlamentarzystów

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...