Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Skyline] Jak stoi cenowo?


Gość sandra30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie jak kosztują skayliny gtr. :)

znalazlem cos takiego:

EUR 6.950

D-68169 Mannheim, EZ: 04/79, 35.000 km, 96 kW (131 PS), grün-metallic, Datsun, Skyline GT, Alufelgen, beige ...

Nissan Skyline R32 GTR, Sportwagen/Coupé

EUR 10.000

USA-20170 Herndon, weiß, This car is for a quick sale, with 12...

Nissan Skyline R32 GTR, Sportwagen/Coupé

EUR 12.500

USA-20170 Herndon, 235 kW (320 PS), weiß, This BNR32 comes with

Nissan Skyline/R33 GT25T, Sportwagen/Coupé

EUR 15.000

D-17482 Mecklenburg, EZ: 03/97, 70.000 km, 147 kW (200 PS), schwarz,

Nissan Skyline GTS 25T Type M, Sportwagen/Coupé

EUR 17.900

D-46397 Bocholt, EZ: 07/94, 59.000 km, 199 kW (271 PS), schwarz, ABS, "18"Alufelgen, CD, Elektr. Fenst...

Nissan Skyline GTR 650HP, Sportwagen/Coupé

EUR 18.000

USA-20170 Herndon, 478 kW (650 PS), schwarz, This is a modified BNR32 with N1 engi...

Nissan Skyline GTR 700HP LHD, Sportwagen/Coupé

EUR 22.000

UAE-61783 Dubai, 70.000 km, 515 kW (700 PS), blau, Klimaanlage, Own the Legendary Skyline GTR, It's 7...

Nissan Skyline R34 GT-T, Sportwagen/Coupé

Nissan SKYLINE R34 GT, Sportwagen/Coupé

EUR 23.995

D-48341 Altenberge, EZ: 03/99, 25.800 km, 147 kW (200 PS), schwarz metallic, TÜV: 08/07, Klimaanlage, Mit deutschem Brief - zulassungsferti...

i .t.d.

dalej to juz tylko drozej

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa przekrety . . . skyline'y sa BARDZO drogie. . . corvette c6 kupisz za to co bys zaplacil za skyline'a . . . i nie podajcie mi tu linkow gdzie sie oglaszaja ze po 7,000 euro sa do sprzedania bo widzialem takich ogloszen mnostwo ale to nie jest nic na serio. . . (rafalski to nie do ciebie bylo tylko ogolnie) . . . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W zeszłym tygodniu byłem po auto dla siebie w Norymberdze.Kupiłem Terrano I z 93 r. a w komisie obok pomiędzy porshami, kilkoma ferrari, pomaranczoeym lambo dioablo stał niebieściutki R34 GTR z 2003 r z przebiegiem 16000 mil za 39900 euro. Zakjochałem sie od pierwszego wejzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350z_Greddy

Rozmyje wasze watpliwosci- na rynku australijskim (gdzie wsiaknelo duzo produkcji tego modelu z Japoni) R34 w doskonalym stanie (2001,30.000 mil) kosztuje okolo 80.000 dolarow. TE samochody we wzgledu na zainteresowanie i kult uliczny prawie nie traca na wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i kolejny GTST... jak ktos wrzeszcie sprowadzi GTR'a to padne z zazdrosci :oops: ale po pierwsze cena o niebo wyzsza i jesli by chciec przelozyc kierownice to robi sie duuuzy problem. tak czy inaczej za ta kaske bardzo fajne auto z wielkim potencjalem ale raczej tylko dla zainteresowanych!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym mieć, ale nie wiem jak z przekładką kierownicy, bo to w każdym aucie inaczej (w skylinie raczej do bani bo nie ma plastików na 2 stronę zrobionych także kierownica ze schowka musiałaby wystawać, a zrobienie wnętrza z niczego to napewno niezły wydatek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gdzies to pisalem, ale: z GTST nie ma wiekszego problemu. owszem trzeba cos wyczarowac z plastikami ale to jest kosmetyka. zreszta tomaracing juz to robila. z GTR zaczynaja sie wieksze schody. O ile pamietam m.in. zawadza jedna turbina i czesci ukladu olejowego - trzeba zmienic ich polozenie. to juz ani proste ani tanie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...