Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N-16 czujnik (nie)zapiętych pasów


Gość don_coyote

Rekomendowane odpowiedzi

Gość don_coyote

Wraz z małżonką dokonaliśmy zakupu Almerki N-16. Po dwóch dniach użytkowania zauważyliśmy kilka usterek:

- parujące światła przednie (wiem to standard),

- cięzko domykająca się klapa tylnia,

- brak sygnalizacji nie zapiętych pasów bezpieczeństwa - w serwisie miły pan stwierdził że samochody przeznaczone na rynek polski takiej sygnalizacji nie posiadają ( w instrukcji pisze jak byk że jest i nie ma słowa o tym aby to była opcja - kto w takim razie kłamie?)

 

W sumie za almerę 1.5 + lakier metalic + czujnik temp. zewnętrznej +komplet opon zimowych + 3 bezpłatne przeglądy + chlapacze + dywaniki zapłaciliśmy 52000. Myślę że to rozsądna cena zwłaszcza że w salonie w Dabr. Górn facet wyliczył nam 57000 z metalikiem, nie wspominając o reszcie tych rzeczy które "wyszarpaliśmy" na moje pytanie o negocjację ceny powiedział "nie da rady".

 

Dodam że autko było zakupione w Bielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak sygnalizacji nie zapiętych pasów bezpieczeństwa - w serwisie miły pan stwierdził że samochody przeznaczone na rynek polski takiej sygnalizacji nie posiadają ( w instrukcji pisze jak byk że jest i nie ma słowa o tym aby to była opcja - kto w takim razie kłamie?)

Instrukcja kłamie :wink:

Miły pan mówi prawdę :wink:

Na polski rynek nie przewidziano tej opcji.

P.S. Juz kiedyś ten temat był tu poruszany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz samochód wynika z tego jest nowy więc parujące światła i ciężko chodząca tylna klama, to usterki do usunięcia w ramach gwarancji. Co do kontrolki zapietych pasów to nigdy nie słyszałem, aby ktoś to miał z almerek zakupionych jako nowe w Polsce. Ja takiego wynalazku u siebie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość almerka N16

Nio dokładnie racja ... tylko za granicą almerki mają ten czujnik :roll: dziwne że u nas tego nie przewidzieli ... ale już przywykłam do tego że w Polsce auta wyglądają zupełnie inaczej niż za granicą ... (chodzi o wyposażenie).

 

P.S. A tak wogóle to witam kolegę z Dąbrowy!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...