Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

niebieskie kierunki w nissan sunny


Gość roshi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jak wam sie podoba taki bajer??? meczylem sie nad ym 3,5h ale sie oplacilo. teraz zamiast brzydkiej pomaranczowej bulwy w srodku kierunku widac niebieska poswiate. oczywiscie kierunki swieca na pomaranczowo

 

zwroccie uwage tez na brewki. co o nich sadzicie?

 

beu.JPG

brewcie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahiam no w sumie to nie mały wydatek... A może się pochwalisz jak zrobiłeś te żaróweczki ??

 

zgadza sie 1000zł u minie w rodzince jest pare ciekwyh rej

np W9 XXXXX

W6 WWWWW

W2 HOME

W4 RRADO -- nie sposub sie domyslec jakie auto ma takie kafle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie pochwake jak zrobilem

 

najpierw wyjmujesz kierunek. w sunniaczu jest na jedna srube na gorze, zatrzask na dole i prowadnice.

 

w srodku kierunku masz dodatkowy pomaranczowy klosz, ktory trzeba wywalic. mozna to zrobic np. przez rozebranie kierunku czyli zdjecie glownego klosza (alle tego nie polecam bo mozna na stale spiepszyc sobie migacza)

Ten pomaranczowy klosz w srodku jest bardzo twardy. W pierwszym kierunku wyciagalem go w taki sposob ze kiedy jeszcze siedzial w srodku migacza to go troche naciolem malybi cążkami, potem szczypczykami go lamalem. bardzo czasochlonne i duzo sie nameczycie.

W drugim kierunku wymyslilem inny sposob. mianowicie przecialem ten pomaranczowy klosz lutownica, ale musicie uwazac, dlatego ze jak plastik sie topi to kapie wiec zeby wam nie pokapal do wewnatrz wlasciwego klosza. najlepiej w momencie ciecia trzymac kierunek do gory w taki sposob zeby ciąć od spodu (ale trzeba z kolei uwazac zeby nie kapnego na glowe)

 

Jak juz poradzicie sobie z tymi pomaranczowymi gownami w srodku to trzeba kupic zarowki. macie do wyboru:

 

- silver po 9 zl za szt. (wtedy nie bedzie efektu niebieskiego tylko poprosty zlikwiduje sie efekt pomaranczowy)

- blue po 30 zl (efekt jak u mnie)

 

 

 

smialo pytajcie na priva o cokolwiek

 

30 sie 2005 EDIT: a jeszcze lepiej trzymac kierunek nie do gory tylko poziomo na stole to ani do wewnatrz nie kapnie ani na glowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt kierunkow za***isty.sam ostatnio myslalem nad tym jak to zrobic.Teraz mi bardzo pomogles.Ja na twoim miejscu jeszcze polakierowalbym caly zderazk, klamki, listwy.Wtedy bedzie ekstra efekt.Ja teraz w swojej primerce bede chcial to zrobic.Tylko musze zmienic zderzak tylny na ten z modelu gt. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...