Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światełka i regulator


Gość motaba

Rekomendowane odpowiedzi

Mom taki mały problemik; regulacja wysokości świateł mijania (i długich) przestała działać,w tej chwili światła ustawione są na najniższym poziomie. Gdzie szukać usterki? (które bezpieczniki lub/i przekaźniki).

Z góry dzięki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u sibie nie mam takiego bajeru i mam spokoj bo jak gliny zatrzymuja i kgos wioze z tylu to sie czepiaja czego nie obnizam swiatel(a za to grozi mandacik)a jak sie nie ma to nie moga wlepic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - czy to możliwe, żebym nie miał tej regulacji? W książce od Nissana jest pokazane, że ona znajduje się pomiędzy przednimi fotelami (w tym miejscu mam podgrzewanie foteli). Czy wy macie tę regulację w tymże miejscu? (hmm...to trochę dziwne miejsce jak na tę regulację) Pamiętam, że Sunny Coupe B12 miał to z lewej strony kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - czy to możliwe, żebym nie miał tej regulacji? W książce od Nissana jest pokazane, że ona znajduje się pomiędzy przednimi fotelami (w tym miejscu mam podgrzewanie foteli). Czy wy macie tę regulację w tymże miejscu? (hmm...to trochę dziwne miejsce jak na tę regulację) Pamiętam, że Sunny Coupe B12 miał to z lewej strony kierownicy.

 

a w moim N 14 mam regulacje swiateł, tak jak piszesz między fotelami, mam tylko jedno pokrętło :((nie mam podgrzewanych foteli).

Ale z drugiej strony to bardzo dziwne ze masz podgrzewanie foteli, a nie masz takiej pierdoły jak regulacji świateł.

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też mam chyba problem z regulacją. Mianowicie działa tylko ta od lewego reflektora.

 

Tylko nie mówcie że prawy nie ma regulacji ;)

 

 

PS: nie mogę otworzyć tych pdfów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...