Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Pdgrzewane fotele

Szalony
 Share

Recommended Posts

Witam ...mam pytanie odnosnie podgrzewanych foteli . Mianowicie w Audi A6 mialem odpowieni guzik od lewego i prawego fotela oraz ustawienie temp(taki suwaczek-potencjometr). Niestety w Maximie nic takiego nie mam i zastanawiam sie czy nie jest to jakos inaczej rozwiazane. Jak patrze w rozne prospekty i broszurki to tez nie widze zadnych innych przyciskow. Tak wiec nie wiem czy mam podgrzewane fotele czy nie ?

Z gory dzieki za odpowiedz ;)

jesli masz skore to na 100% masz podgrzewane. nie ma suwaka temperatury ale sa dwa stopnie grzania. przyciski powinienes znalesc tuz kolo uchwytu na kubki

Skory w moim autku nie ma ......przyciskow tez zadnych tam nie znalazlem ......Wynika z tego ze podgrzewania nie ma . Dzieki za informacje ;)

MOze to i dobrze ..........bo jak beda duze mrozy np-20 -30 stpni i bede wysiadal z samochodu to przynajmniej sobie D..y nie przeziebie.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

a mnie takie ogrzewania niepotrzebne ,moja skromna pupcia sama dogrzewa siedzenia..... :wink:

Mysle ze moja pupcia tez da rade tym bardziej ze skromna nie jest .....bo waze 110kg ;)

Guest WOJTUSMAXIMUS02
a mnie takie ogrzewania niepotrzebne ,moja skromna pupcia sama dogrzewa siedzenia..... :wink:

Mysle ze moja pupcia tez da rade tym bardziej ze skromna nie jest .....bo waze 110kg ;)

a ja tylko 98 zywej masy :wink: witam i pozdr...

Jesli 98 zywej masy bez tluszczyku to calkiem niezle ;) Z opisu widzialem ze tez na silownie chodzisz. Poza tym jak ktos ma Maxime to znaczy ze drobniutki nie jest :lol:

No ale tak powaznie mowiac klego to wypadaloby do 100 dociagnac .

Pozdrownienia dla wszystkich MAXIMAlnych Silaczy ;)

Guest WOJTUSMAXIMUS02

Jesli 98 zywej masy bez tluszczyku to calkiem niezle ;) Z opisu widzialem ze tez na silownie chodzisz. Poza tym jak ktos ma Maxime to znaczy ze drobniutki nie jest :lol:

No ale tak powaznie mowiac klego to wypadaloby do 100 dociagnac .

Pozdrownienia dla wszystkich MAXIMAlnych Silaczy ;) mozesz zobaczyc jak maximalni maxiaze wygladaja ,,,,,,,wejdz na PUDZIAN.PL i ten sam nick .......pozdr.....maxymalnych maxiazy...