Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pejedenastka zuha


zuh1305

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy to i ja opisze swoje auto. Mój nissan to zwykłą primera. Ale chciałbym żeby trochę różniła od zwykłej serii. Zmiany chciałem zacząć od polepszenia osiągów ale jeden koleś mnie delikatnie mówiąc oszukał. I tak zacząłem trochę zmieniać wygląd.

Wersja nadwozia: liftback

wersja wyposażenia: SLX

- lustra podgrzewane i elektrycznie sterowane

- przednie szyby elektrycznie sterowane

- ABS

- klima

- halogeny

- okleina drewnopodobna

no i to chyba tyle fajnych rzeczy

Lakier mógłby być metaliczny ale za to kolor mi się podoba no i niemiec pożałował na alufelgi.

Silnik jaki mam to dwulitrowy benzyniak tylko nie wiem dokładnie czy to 130stka czy 115stka, nie wiem czy to SR20DE czy SR20DEL.

Jak na razie to wymieniłem zegary z komputerem pokładowym i przyciemniłem szyby oraz przerobiłem nieco nerki.

Szału nie ma z autem ale powoli będę sobie go robił i opisywał tutaj zmiany.

 

Nie napisałem co chce zrobić w autku.

Więc tak:

-alufelgi

-pomalować i zamontować spoiler, zdemontowałem go bo musiałem go doprowadzić do stanu fabrycznego

-jakieś miłe car audio

-półskóra a najlepiej skóra

-dołożenie na tył elektrycznie sterowanych szyb

-jak poradziliście coś zrobić z wstawkami drewnopodobnymi

-zamontować pakiet GT

-doprowadzić lakier do porządku

-chciałbym żeby z silnika wyciągnąć te 150km

a reszta wyjdzie w praniu, całkiem możliwe że właśnie ta reszta będzie prędzej zrobiona niż to co jest już zaplanowane.

Felgi już kupiłem, jeszcze opony i montaż

cebe4700dc7de1fbm.jpg

[ Dodano: 2012-08-04, 10:57 ]

Te fotki są aktualne

706252c75ca4a24fm.jpg

911f1b913053c9c2m.jpg

a5197176ea7ae310m.jpg

aa8bac31bcc4dc79m.jpg

 

Primera delikatnie zglebowana. Wolałbym żeby przód jeszcze troche poszedł na duł no ale może na wiosne... Tylko nie za bardzo wiem jakie mam sprężyny. Może będziecie wiedzili ile one obniżają? Niżej załączam foty. W ogóle z przodu miałem jedną dłuższą a drugą krótszą spręzyne. W ogóle część która łączy zwrotnice z górnym wahaczem mam inną z lewej i inną z prawej. na dniach postaram się zrobić fotki i opisze co i jak.

Foty primery obniżonej

082241e3d6c11dedm.jpg

Foty sprężyn przednich

ecd2421b2b1f612am.jpg

a31a3e056dd9b544m.jpg

9c129e1a1ca3b90em.jpg

Tylnych

93b9362654bbe2a2m.jpg

I moje stare przednie. Nie widać tego na zdjęciu aż tak dobrze ale jedna jest dłuższa od drugiej.

21223616d99085d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...