Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Test w TVN TURBO


Gość Maniek-ol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co powiedzieli w tvn , zostało powiedziane przez ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o nissanie . No , pomijając kilka szczegółów .Ich wiadomości są na poziomie prawie zerowym . Mogli się zwrócic do naszego klubu o informacje , ale jak chcą się ośmieszać to ich sprawa . POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z TVN który mówił o Primerce chyba wogóle się nie przygotowywał do programu . Ktoś kto chce kupić Primere po obejrzeniu tego programu w zasadzi nic o niej się nie dowiedział . Wstyd panowie z TVN !!!! :oops: . Mój syn który ma 11 lat wie więcej o tym samochodzie .

 

 

 

Niech moc będzie z wami !!!

Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe przez kogo sponsorowany :lol::lol::lol:

i skąd te ceny części :roll: :roll: :roll:

Mauzer 90km/h oszalałeś toć to prędkość światła dla niego :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obejrzałem.... :(

co tam mówili???

mogę prosić o krótką relację ?

Nie masz czego żałować

 

to jest najkrótsza relacja z możliwych :D

 

ale wierzę - i nie żałuję.... pewnie głupoty były,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff...poczekajcie żebym się niezasapał :shock: ....

A tak na poważnie - utwierdzam się w przekonaniu że TVN to stacja, która tylko tylko co umie to pokazuje sensację,krew i sex, a nie porządnie przygotowane wiadomości o czymkolwiek - tym samym również z dziedziny motoryzacji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ten program z wielkim zniecierpliwieniem a tu skucha !!!

Więcej się dowiedziałem od szanownych kolegów niż z tego programu. Dlatego wolę czytać wasze posty niż oglądać taki program który nic ciekawego nie wniósł do mojej wiedzy. jak bym miał kupować teraz moją P11 napewno bym się dlugo zastanawiał przed zakupem.

:roll: Pozdrawiam wszystkich Nissan Maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było to, że ceny części zamiennych są astronomiczne =D> :D

a potem podali, że P11 z 1,6 dm3 z 1999 kosztuje 19,9 kzł, a z silnikami 2,0 28 kzł. Żenada! A! I że P11 miało 2 silniki 1.6 o mocy 110 KM i 2.0 i 130 KM i diesel 2.0 i 90 KM. A gdzie reszta? 2.0 GT?

 

Dziadek przeszedł samego siebie :) Pewnie jeździ 60 km/g lewym pasem na piątym biegu :D a auto miało nakładki na pedały. Widzieliście to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny "fachowi" dziennikarze z TVN pokazali żenujące widowisko.

Ich "profesjonalizm" techniczny - nie sięga wyżej niż inteligencja mojej papugi :lol:

Jeżeli to co zobaczyłem, to ma być rzetelność i szczególna staranność, przy wykonywaniu zawodu dziennikarskiego - to dziękuję temu panu...

Szczytem głupoty było stwierdzenie że najczęstszym elementem przedniego zawieszenia, który ulega usterce to gumowe tuleje wahacza górnego :shock:

Ech, szkoda słów. I pomyśleć że dziennikarze motoryzacyjni - darmowo "testują" w nieskończoność auta różnych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jeszcze tego nie widzialem, ale jesli to byl Rentgen to napewno nic madrego tam nie powiedzieli - ten prowadzacy gugus jest caly czas pod fascynacja niemieckich wozow a wszczegolnosci...oczywiscie VW!! - juz mu kiedys puscilem na maila zeby sie nie osmieszal ale dalej glupoty opowiada i czepia sie takiz rzeczy ktore w normalnej eksploatacji nie maja znczenia - pewnie dostal robotke bo jest z "rodziny" he,he

 

raz kiedys powiedzieli ze niemieckie auta (VW, opel) sa dlatego sprowadzane w tak duzej ilosci bo sa ....bezawaryjne... :D:D:D:D - chyba nie czytaja raportow Dekry czy ADAC!!!

pozdrawiam NISSAN-maniakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wstyd Panowie z TVN Turbo- takiego braku profesjonalizmu i przygotowania to dawno nie widziałem. Chyba trzeba przestać oglądac w tej stacji takie bzdury i idiotów, którzy tak mówia o Primerze- Klubowicze nie przejmujcie sie- auta sa dobre-hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widziałe, też nie żałuję, ale z ciekawości bym zobaczył. Może kiedyś trafię na jakąś powtórkę.

Dzięki uprzejmości mojego kolegi , powiedzmy że dysponuje cyfrową wersją pewnego programu tv o pewnym samochodzie klasy "by"

i mogę go udostępnić ca. 150 MB w DIVX . IMHO program nie był taki zły, chociaż parę błędów popełniono. Proponuję jako klub Nissana i forum Primery zająć oficjalne stanowisko i wysłać do TVN Turbo pismo . Kto jest za ? Kto się tego podejmie ..

 

Pozdro

Sławek

 

Aha,

jeśli ktoś ma zdolności manualne i techniczne w edycji video to się polecam bo program jest cały a treść nas interesująca jest na końcu i stanowi 20 % objętości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,

jeśli ktoś ma zdolności manualne i techniczne w edycji video to się polecam bo program jest cały a treść nas interesująca jest na końcu i stanowi 20 % objętości.

 

Postaram się wystawić jakiegoś ftpa to może byś to tam uploadował. Kiedyś ciełem filmiki programem o nazwie VirtualDub. Freewarowe narzędzie o dość dużych możliwościach a przy okazji niezbyt skąplikowane w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
nie oglądałem tego programu, można go ściągnąć skąś?

Ja go mam gdzieś zgrany ale nie obrobiony więc sporej wielkości.

Jak masz ftp mogę Ci jutro przerzucić

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...